Prijava

ништа се није десило 2012, та промена власти жути-снс је политичка фатаморгана (прочитати гласом миломира марића ову синтагму) и ради се о континуитету окупационе власти од 2000. у ком се јаче од деценије кувала жаба тј. српски народ а само је убачен други окупациони управник коме је једина сврха да заврши са питањем косова и дозвољава му се да пљачка колико хоће (одакле ружици (андреју пре андреја), динкићу и лабусу онолике фирме пошто сам сигуран да у вашим крајевима свако зна неку фирму коју држи неко од ово троје или су чули да држе) све док траје процес припреме терена, пацификације народа и испирања мозгова и то је готова прича јер смо далеко веће пичке него пре 20 година од јединке до целе нације тако да нема шта више да се чека а и на глобалном нивоу опет долази до баланса између империјалних сила па би да реше то што пре да се не понови сирија (не верујем јер русе увек болео курац за нас, сирија је друго јер би их изјебали гасоводом преко сирије од заливских арапских држава до европе и онда би курац продали гас и уцењивали тиме) а и кина улази на балкан преко пиреја и прави пут свиле што се мени чини као озбиљнија претња од русије те је неопходна држава-војна база тик уз коридор

зато је овај лудак дао гас и жури му се да удари потпис док га нису склонили и ставили неку већу јајару (мада не знам ко би могао, можда ђилас или чеда чак иако има проценат гласача као статистичку грешку, јанковића тек нико не узима за озбиљно) а опет се труди да и након тог чина велеиздаје остане на власти сигурно пребацивши кривицу на народ после неког референдума са јако зајебаним питањен тако формулисаним да оба одговора воде истом исходу, како би могао да настави са разбојничком владавином тако да сам сигуран да у овом тајмлајну окупације ако заменимо места њему и ђинђићу исто би говно швапско радило али како рекох на перфиднији начин и окачио бих мачку о реп ако дозволите ону причу да је убијен јер се окренуо русији и решио да сачува косово које је 4 године раније окупирано од стране највеће (у том тренутку једине) глобалне силе и отишло без повратка и то је јасно нама што седимо испред продавнице и пијемо пиво камоли једном инсталираном шпијуну и окупационом управнику, мени је сто пута вероватнија прича да га је погодио залутали метак од неког шенлучења на свадби а иљаду пута вероватнија да су га убили ови мафијаши из земуна, а ово што је изјављивао у новинама за косово је политичарска спика обична јебига они мењају "ставове" чешће него чарапе

ово сам чуо у емисији интервју у продукцији балкан инфо јасам тш тшнвић

Tamo devedesetih je ono pitanje pri upoznavanju bilo sta slusas, tako se nekako sticao utisak o osobi jer se pojavila ona seljana turbo folk i to... nekako u isto vreme ili malo kasnije upoznavalo se i bilo je pitanje sta citas, kad je pocela hiperprodukcija laguna i to... zatim je islo za koga navijas, time se takodje mogao steci neki utisak o osobi.

Danas, 2018 je sasvim dovoljno pitati za koga glasas, momentalno dobijas odgovor na ova tri i jos mnogo pitanja. Nema greske.

Смешно ми је што још постоје људи који мисле да постоји разлика између Вучића и Ђинђића. Главна тачка у јадним програмима ова два лика је улазак у ЕУ а тачка два је распродаја свега и свачега и то је то, нема пројекта који би пунили буџет, нема бриге о екологији и социјално угроженом становништву, само путеви, ружне зградурине и обнављање тргова, фонтане са алибабе и сл. Као и данас што можете да ставите једнакост између Јанковића, Ђиласа, Јеремића и Вучића. Која год странка хрли ка ЕУ и довођење страних "инвеститора" одмах нека вам буде јасно да у тој странци раде покварењаци и ментално ограничени људи. А то је 90 посто странака вероватно.

Ђинђа, Ђики, Сунђер Боб и Сале прангија = Свеже обријане сељачине у оделима попрскани парфемима јебу народ.

Вучко, Гљивица Дачић, Палма, Вулин = Задригале сељачине које смрде на лукац и којима цуре бале јебу народ.

како је отишао Зоран?

Haha vidi ovog Bukhausa, Sale prangija, namložilo se botina i ovde beži bre sendvičaru na informer

Јако креативан и занимљив пост.

Sale prangija kaže isključivo bot napredni ili neko iz Krupnja nema govora da nije, na se ko to govori

Добар си брате ајде причај нам још мало о томе, занимљива су ти запажања.

nema šta, to svi znaju

Отворено писмо Жељка Митровића Бомбашу
највећа жеља ти је признај

nije valjda lud, zna da bih ga pojeo za večeru

Митровић: "О ти гнусна бубашвабо бомбашу..."
Бомбаш: "Брате си луд ћу те појем за вечеру..."

https://i.imgur.com/7th131Q.jpg
управо потписано ексклузивно сам добио, ђилас није испалио него треба да удари после неке конференције

овом злочиначком подухвату фали јанковић, сад је његова улога да откида гласове овом досу и то говори колико је он заправо опозиција

то је овај савез за србију ако се неко пита откуд све ове главе на једном месту

Зна ли се зашто званично Сало неће у овај апгрејдовани дос?

па шта ћемо сад морамо њих гласати јбг не могу бити гори од ових џД

узеће магичних 20% ако оду на парламентарне у овом саставу

Покрет за преокрет хД

Ова коалиција као кад оћеш да се нарољаш па у криглу пива лијевом руком убациш чашицу ракије док прстом десне руке мјешаш вињак и рум у другој чаши

Najinteresantnija pojava jeste kad državljani entiteta biraju predsednika koji na pitanje novinara odgovara sa " a šta to tebe briga", a onda komentarišu političku situaciju u nekoj zemlji sa određenom zajedljivošću.