Prijava

jedini rijaliti igrac kojeg ne poznajem....znaci nisam tri nedelje pratio skoro nista sto se tice rejalitija i odma upala neka nova i vidim dosta je aktuelna svuda je svi spominju

hahah nasta lici ona ljuba gola jbt ko terminator, jos te ogavne sisetine silikonske ko dve lopte samo stoje i streljaju pogledom ko da oce da udare nekog brt kakve su im to sise sta im bude u glavi kad odu kod hirurga i kazu ocu sise da mi cvrsto stoje ovaj napravi bukvalno dva kamena

хаха али кулићке јесу их буквално изложиле или шта? хахахаха као кастинг кауч јеботе искорсите те ове две живуљке

ма ложи се бре народ на ове каменчине масе

ima onaj lik u zadruzi valjda SAVA hahah lik je rodjen u frendzoni, uvek kao nesto tesi drugarice pogotovo lunu, ceslja joj kosu bukvalno sve neke stvari koje ni drugarice nece jedne drugoj da rade....a deluje ljigavo jer uvek ih tesi kad su jako povredjene zbog ljubavi kao da koristi priliku da ih tad mazi i uziva u njima

Trebaju njemu neki muski prijatelji da mu budu ocinska figura.

Haha dobra opaska nekoztj

ona prica o 18,5 miliona evra za izgradnju imaginarijuma pada u vodu sad....sve isto ko i pre, ovo ostalo neke montazne kuce i sranja od kartona kao za filmske scene....i ono najvece sranje kao 7 miliona kostalo, unutra jedna prostorija ostalo nista hahah....i koriste bukvalno samo 2-3 prostorije

ulazi stanija
hahahaha sve vreme dok je bila u studiju kerovi neki se razlajali kad je krenula da udje u oldtajmer zakacio joj se ker zubima za haljinu
raspametili se kerovi na stanijinu dojku

Gde iskopavas ovo, bas sam danas trazio svadje i tuce u zadruzi da okacim ovde, nisam nista spec nasao xD

ahahah ovaj klip sam malo pre hteo da kacim u klipovi sa dojajnim nazivima....jbt tuce je mama sa 30 godina

ahahaha kukuruz pevacica

Sa ovim branjenjem i pravdanjem kako nije nevin samo je stavio sumnju na sebe da je nevin.

https://www.youtube.com/watch?v=XVwNDR--cdY

a ivan je fazon lepi mica, uvek najkurcevitiji, a svaki put kad krene da dobije batine pocne da place

Kad smo vec kod bakera

https://m.youtube.com/watch?v=mR-v4xl1BPU

I komentar ispod

"hahahahahahaha kako se becarski zavalio u krevet i trpa"

HAHAH

"ja sam CIGAN"

"ja sam mislio da si Turcin"

Ahaha