Prijava

ovaj ovome kaze SRBINE - nikom nista

ovaj kaze ovom TURCINE - ee vi ste sramota za srbiju

a nikad nisam kapirao to kad se neko uvredi za nesto sto jeste

Ni ja. Kamo srece da sam Turčin. Ovako samo poturica xxaxax

A presmijesno kad se neko uvrijedi na "Turčine" a Turci harali ovuda 500 godina, balkanske nacije su inferiorne pickice za Turke. Da su vladali Njemci, vjerovatno bi govorili "Švabo", šta znam

Svi smo mi pomalo turci, pa jebavali su nam zene 500 godina braco

Ali ovaj baki se vrijedja i na "cigan" "siptar" "musliman". Na sve ono što jeste.

To sam jednom rekao jednom drugaru koji je veliki srbin patriota i slicna preseravanja, on se rastuzio i kao "pa nijee brate, ne verujem"

Isto kad sam mu rekao za ruse posto je rusofil jebeni kao i sve srbende, reko majmune pa je l znas da su rusi u WWII kad su oslobodili beograd silovali sve zensko u beogradu tada od 7 do 107, sto je cru stori

S bakerom sam igrao basket pre desetak godina, samo se niotkuda pojavio u tresi i suskavcu na 40 stepeni, jos je bas nizak lik i onako preenergican kao duracell zeka sa reklame. Pozitivan lik skroz xd

па није баш истина то за јебање жена 500 година, писао сам већ о томе. мораћу опет изгледа. чак можда цела тема за то.

Znam, to je vise trol koment bio da iznerviram druga, ali ovo za bracu ruje je istina

јесте. мада и то треба истражити, колики је заправо број жена био у београду у октобру `44. врло је то опскурно. капирам да на националном нивоу је то негде 1% нпр.

https://youtu.be/QpVelAzL5wQ

Kakvo je govno ova riba, jel uvijek bila ovako nakurcena Davide?

Odlican Davide, malo je muzika pregladna ali prvoklasan svakako.

Pregladna pregladna kao deca smo se igrali

Koji egzorcizam svaka svadja sa zerinom i krunickom haha

Jbg kriziraju pa su ko demoni, mada sig im mitrovic sredi koku s vremena na vreme, de dva meseca da budu tamo bez dricegu

Dricagu hahaha jebem ti zivot

To sam cuo od aleksandra bilanovica, doktora ulicne skole

Secam ga se zajedno smo sedeli u klupi u trecem semestru isli na ruks cesto on na orfu stavljao sve obicno

Haha bilanovic je emeritus ulicne skole