Prijava

Ne znate vi sta je pasivni ofsajd, niste ucili ckolu

Evo objasnio mi je sta je poenta mima i opet mi je bezveze, jbg jel smije da mi bude bezveze ili je to blasfemija neka

Hahhahaha da neko svoje mimove objasnjava pa ovo nema nigde kakva krindzetina

Bezveze mi je jer nema dublje poente i nema neku posebnost, to se moglo primjeniti na svakog igrača koji na ovom evropskom nije igrao na svojoj poziciji, nema posebnost, ne izaziva kez, kapirashh

Nista dragi prijatelji od sad uz mimije dajem i kobjasnjenje da svi razumeju i bude smesno

Taman posla da ih jos objasnjavas krivo si skuzio tj izmislio kao po obicaju jer to niko nije reko

Molimo se dragom Bogu da ih uopste ne pravis a ne da ispod svakog pises jos objasnjenje daleko bilooo

sam si reko da su nerauzmljivi znaci da su prekapacitirani za avg nubare

Ko i ovo objasnjenje za plidua, kao nemodz ukapira ovaj kamenkov jer ne prati fudbal dovoljno, sig nije ukapirao o cemu se radi nego je jednostavno glupavo

i celt mi dobro ocenio samo onaj koji i mali majmun bi razumeo toliko

Posebno ediciju sto sam imao sa brendonom to mi niko nemodz osporiti

To sto sam reko da su ne razumljivi ne znaci da treba da pises objasnjenje, naprotiv to je samo po sebi dokaz da su glupi bas kao i ti

Nerazumljivi kao sta je ovo koj moj jel ovom decku dobro, u fazonu dzo bajden prica ali niko ga ne razume ali to ne znaci da traze objasnjenje

Pa i kamenkov je sranje, meni jasno jer pratim fudbal pliduu ne jer prati slabije, celt te lozi da je mim vrh sa se primis lololo

aluzija je bila na kamenkovo krindzovanje objasnjavanjem sopstvenog mima papane

al real morace ide neko juputstvo

celt te lozi da je mim vrh sa se primis lololo

precenio si celta, bukv decko misli da je mim top znam ga

odl primer kreiranja ciljano glupog mima

ahha kameni objasnjava pliduu sad vidim

dobro to ne menja istinitost onog sto sam rekao + da te celt lozi + namerno los mim sad ali smijesniji od kamenkovog sig

sta cu, vidim rec dingospow i ide kez xd

p.s

ako prizovem ejdusa kajzene banuj me na mesec dana

jbg jel smije da mi bude bezveze ili je to blasfemija neka

Smije, neka ovaj bezveze mim ne stane na put vekovnom prijateljstvu naših nacija.

uz ovaj mim na ovom mjestu

https://www.youtube.com/watch?v=WliivkgvMrE

neka padne pomirenje vjecno