Prijava

Kako paganski izgleda ovo, dan te jebo, samo čekam prinošenje žrtava

kako su vam loši mimovi svima ali šta očekivati od 40+ laloša vi kad ste bili u mojim godinama mim je bio na newgrounds tačka kom

nemoj tako, bombash je proizvodio kvalitetne mimove.

zaboravio sam bombasha nema ga dugo da se javi

Kad sam bio heznovih godina mim sam tražio u dnevnim novostima i nije se zvao mim nego nekako drugacije i sve je dosta jevtinije bilo i kurac mi se dizo bez vijagre i četvrta smo vojska u evropi bili ili treća, ne sećam se baš i baka dade gol iz kornera, u kurac ga ljubim, i napijem se i spavam na klupi i niko me ne dira jer sam pijan i smrdim i sve je koštalo dinar a plata bila deset hiljada dinara, onih para.

Tako je to bilo.

Kad sam bio heznovih godina mim sam tražio u dnevnim novostima i nije se zvao mim nego nekako drugacije i sve je dosta jevtinije bilo i kurac mi se dizo bez vijagre i četvrta smo vojska u evropi bili ili treća, ne sećam se baš i baka dade gol iz kornera, u kurac ga ljubim, i napijem se i spavam na klupi i niko me ne dira jer sam pijan i smrdim i sve je koštalo dinar a plata bila deset hiljada dinara, onih para.

Tako je to bilo.

https://www.youtube.com/watch?v=Oybr7Jdh058

ta neka trešina

eee moj henzo, nekad kola od 2k bila ko dobar dan bukv toe teo da ti kae

danas video neki kabrio cc kako cepa na regional putu, setio se bracule sta bi se sve desilo da investicioni fond nie forvardovo kesovinu u adaptaciu sine do sad su fazon tri cave mogle abortirau male henzoe

ne staj mi na muku :'(((

To si vidio hezna kroz paralelni univerzum u kojem nije dao pare roditeljima

ali šta očekivati od 40+ laloša

SAMO KVLT

evo bas jedan smijesan mim prilagodjen sirem auditorijumu, usput motivisuci za naseg prijatelja kamenofila

https://i.imgflip.com/8vf0jn.jpg

objasnjenje: kamenko voli avokadoe i ume da ih odlicno odabere, na mimu je hefner medj prepickama koje prectavljaju avokado

U jbt pa carini mimovi su zapravo dubokoumni

sta mislis pliduu o ovom poslednjem mimu sto sam uradio, al ubaci se u mod da sam ga plasirao bez upuctva

Bez uputstva bi bio lošiji definitivno jer bi samo vidio gomilu avokada oko kamenofila ali kad si naglasio da je kamenofil zapravo hju hefner u izboru avokada i da ove playboy prepičke predstavljaju kvalitet avokada, onda mim dobija dublji smisao

Nastavi s uputstvima da ti ne bi mimovi bili površno shvaćeni

mora da se objasni def

ovo sam napravio kao low budget exp mim, al sustina je da se ne dozvoli skvati ko kako oce. mora direktiva neka bude