Prijava

Поздрав, моје име је Данило.
Мени је хитно потребно 10 км да пребродим кризу (нисам наркоман).
Ако је неко вољан да пошаље поменути износ на број 526 801 у премијер кладионцу вратио бих му у понедјељак уторак кад буде плата.

ДАКЛЕ БРОЈ РАЧУНА 526 801, ВЛАСНИК РАЧУНА ДАНИЛО П.

Модераторка "Кафа" је аминовала отварање теме, плс не затварајте и не банујте.

РЕПУБЛИКА СРПСКА ЈУЗЕРС ОНЛИ

a što će ti pare? za kartu do bijeljine?

Тетки да однесем лијек хе хе

АЈТЕ БОСАНЦИ
ПАРДОН СРБИ ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
СПОРТСКА КЛАДИОНИЦА ПРЕМИЈЕР, КЛАДИМО СЕ ДА СМО НАЈБОЉИ

Ajde bre dajte coveku za te cigare

SRCE MOJE NAJDRAŽA MODERATORKO

Ljudino napiši konkretno za šta ti treba, možda ti neko i da. Ne živim više u Republici Srpskoj, pa ti ja lično ne mogu pomoći, ali samo ti kažem da zvučiš baš kao teška narkomančina, još i tražiš mali iznos koji se može zaraditi na svakom ćošku, to sve ljudima uliva nepovjerenje, i priča jako loše zvuči. Šta god da je, nije sramota, reci slobodno

Cikloneeeeee gde siiiii

Ма треба ми за цигара лолололо, не дају ми моји за цигаре, оће да ме наћерају да престанем да пушим. За дрогу вазда има лер брате:Д

Смотај орахов лист.

Za šta god da je, nije mi jasno jebemumater, da nemaš baš nikoga, ni društva, familije, bivših treba, slučajnih prolaznika itd. Ja sam pozajmljivao veće sume od toga ljudima koje sam dvaput u životu vidio. Bukvalno skoro svako ima 10 maraka u džepu. Druga stvar, nekome da složiš drva npr, daće ti te pare, za sat dva posla. I na milion još načina. Treće, uzmi jednu marku (to možeš i naći na ulici) i u toj istoj kladionici odigraj nešto, dobićeš bar potreban iznos. Ne bih da omalovažavam ničiju muku ako je stvarno nešto ozbiljno, ali mi je nadrealno tražiti toliku cifru, preko interneta od potpunih stranaca kao da je nedajbože 100 000 evra za liječenje

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
KOJI SI TI MENI BOG

Poslao sam ti goluba pismonošu, jel dosta 1000din?

Jeste, kad će doći?

1-2 dana, ako ga ne ščepa neki kobac :)

Moram da zapratim ovog Turka, jer kud svi Turci tu i Mali Mujo.

dje si mujo sunašce moje

Samo napred Mujo

Ko mu donira moze odabrana heh