Prijava

A ideja je bila Coina, ja sam samo bio dovoljno zaludan da sve organizujem :)

Ja licno mislim da je moj prvi mec bio najbolji nema tu sta

Pa sta si izvukao, i ja glasam za tu.

ahhaa a pseto uopste ne odaje utisak nekog ko zna da igra sah dobro

Da da se napomene da sam ja trebao da igram sa crnima, ali je lecki insistirao da on bude crni, jer je vise puta u medjusobnim susretima bio beli. Korektno nema sta, duh fer pleja vlada na vukajliji.

Koliko je popularna postala tema kad se ljudi registruju samo da bi pisali ovde
Ajde glasam i ja za tu između Dušana i Pseta

Eh toga je nekad bilo na većini turnira, sponzori su davali takozvanu brilliancy prize da bi nagrađivali ljude koji igraju napadački, atraktivan šah i da bi smanjili broj dosadnih remija, sad toga retko gde ima

Realno imao sam -13 u delu meca hahaha

Lecki oziveo sah jos samo gtd i armin da se vrate

Čestitke Apofisu na pobedi i Lečkom na organizaciji. Bilo solidnih partija. Sportski pozdrav.

ahhaha krv ti je?em, pa šta se ovde sve desilo

ne psuj zajk sram te bilo

Све честитке победнику!!
Него, јел постоји каква апликација за мобилни, за овај шах, да играм онлајн?

Ima aplikacija i za chess.com, tamo je poprilicno bolje cini mi se

E хвала вам. Провјерићу када дођем кући.

честитамо апофису, краљу турнира на вукајлији. убаците ме у ту лигу, мада не знам како ће ићи... требало би сви да направе налог на личесу, па кад буде ко с ким онлајн, а оно што буде фалило да се комплетира нека се јуре људи по теми. и неко правило ако некога нема пар дана да се јави кад га прозове организатор, да је изгубио партију, нпр.

Moglo bi mozda i da se zna da se mecevi npr igraju 9-12 i 20-23h pa da se odmah izbaci raspored ko s kim u kojem periodu(3 dana) igra i to je to

то је исто ок, било би добро да свако остави свој налог на личесу и да се сви "запратимо".

ма све је боље од куп система без репесажа!