Prijava

Imao si i pijuna čistog, ti si pomerio topa prema konju desno.

Cestitke Leckom na organizaciji i partijama. Zao mi je sto se ovako zavrsilo, nezasluzeno sam pobedio.

Zato što sam takav velemajstor koji postavlja kralja i topove na idealno mesto da ih njegov konj sve smaže, Tilmo :) Imate tamo kompjutersku analizu u gornjem desnom uglu, da ja ne pametujem šta je trebalo a šta nije :)

Sve čestitke Apofisu na novom osvojenom turniru, nek mu moderacija odabere nešto ako su već obećali

Ma šta nezasluženo, bio si bolji, samo što smo sa ovakvom partijom obojica mogli da ispadnemo mnogo ranije

Zato ja kažem, partije po sat vremena pa da razmisliš ko čoek. Xd

E Apofise, ako si još tu, je l ti stigla tamo poruka

Nije lecki, nemam nista u inboxu na lichesu, a ni na vuki

Jebemti kad gledam ovako druge kako igraju sah izgleda mi tako lako, a kad ja igram to je raspad

To sigurno ne misliš kad gledaš ovu finalnu partiju, Dušane :)

Dobro, fino je bilo, šteta što se nekoliko ljudi nije odazvalo, taman smo mogli nas osmorica da igramo, ali bilo je to i manje-više očekivano kad sve igramo u dan ipo. Sledeća je liga, tu neće biti žurbe.

Ažurirano sve na početnoj strani

Evo castio sam, da ne bude posle >D

Ahaha svaka čast :)

Da se odabere jedna i leckom, zasluzio je jer je pokrenuo ovo takmicenje, i dao ideju da se pokrene ta liga.

Ne, ne, ja bih ionako tražio nešto drugo, biće možda više nagrada u ligi ako bude više zainteresovanih

Ajde odlucite za najbolji mec