Prijava

A nisam se bas tebi nadao haha ajde spremio sam kremu za dupe

Gde bre nudim... U drugoj partiji si na početku menjao kraljicu, pa gde ti je tu figura višak? :D

Pa piun mi ostao viska u toj razmeni

I jos ti sjebao rokadu haha pa malo li je u trecem potezu?

Odra me apofis jbg u jednoj sam cak bio bolji pa dao topa xd

Ma gde je bre ovaj lecki subotom uvece jeli bre

Zeznulo pseta vreme, trebalo je da me pobedi u drugoj, namamio me u malu rokadu, zamalo ja da se dohvatim kreme

A trebalo...nema tu trebalo brt na kraju pise ko je pobedio i to je to

Ala se ovde igralo. El tu moj rival ili da gledam sve partije? :)

Ps prošao svoj deo žreba? Još da je Coa tu, mogli ste već da imamo jednog finalistu

Ili mogli SMO da imamo jednog finalistu ako sam pismen

Pa bio je tu pre sat vremena

Haha mislis da je coa tu mogao je apofis vec biti u finalu?

Možda je ovo tvoja taktika, da vidiš šta će da odigra u neturnirskoj partiji i spremiš se

Ažuriran turnir u prvom postu

e pseto, okači ovde partije koje su igrane večeras ako te ne mrzi

Decko ne znam o cemu ti pricas ali ja sam proslogodisnji finalista cini mi se da mi ne pokazujes dovoljno postovanja

Pa okacene su brate xd ako ne moze ovim linkovima da se udje onda ne umem xd

Ko ti ne iskazuje dovoljno poštovanja, ja? Pa ja sam i rekao da ne mora da znači da bi Apofis bio u finalu da se večeras igralo, drugačije je kad je turnirski, prošli put ni Truć nije izdržao pritisak. Šta je s njim uopšte?

Pa ti, sta ti meni ja snimam apofisa nek snima on mene xd a i mi smo znanci iz finala nema tu puno iznenadjenja haha (zapravo sam mogao da ga iznenadim ovom velikom rokadom koju sam odigrao al sam sad ispucao sve sto sam imao u rukavu hahaha)

Ne znam gde je truc al vidim da je eufrat bio tu a nije se prijavio on je fino igrao

Auuu kako ga ne dobi u onoj drugoj :) I prva je bila lepa, ali druga je bruka

Pa da, tačno bi ti bio beli (naravno u slučaju da Apofis prođe Cou)