Prijava

I gde je Coa, pa on je i hteo da se igra za vikend jer radnim danima ne može

Da, prva je bila isto dobra na guz. Druga je bila odlicna(mislim iz moje perspektive) lepo sam otvorio i napravio prednost i drzao ga pod pritiskom i jbg problem sa vremenom i pustio sam ga sa damom da udje do kralja mislio sam da ce moj top gore biti veca pretnja i da probam da ih poduplam tamo. Jbg bolji je. A u trecoj nisam imao vise sansi kad sam na meni svojstven nacin dao figuru.

Pa jebem i cou u usta bas namerno ce da pusti apofisa da ga ja ne izjebem ko ovna

Jesi video kako si mogao da ga dobiješ posle? Mislim nije ni bitno ali ja na lichessu baš i igram zato što mi posle jednim klikom pokaže gde sam pogrešio, računam naučiću ako vidim svoje greške

A nisam umorio me pa sam samo izasao xd

Sad cu bas da vidim

24. potez šah i gotovo, al lako je to sad reći. U svakom slučaju baš fine partije

Aj ako neko hoće jednu, da sačekam za slučaj da je ShteffNK zaludan ko ja, ako ne, da begam

Mislim da nije gotovo sahom...? Ako na sah topom mislis? Ima crno polje i napada mi topa a topom lovca ako na isto mislimo

Aj ocu ja kad mi objasnis na sta mislis

Ipak sam ja najzaludniji izgleda xd

Da, da, to šah na g7
24. Rg7+ Kf8 25. Rf7+ Kg8 (inače mu jedeš topa) 26. Qd1 pretiš da prebaciš kraljicu na tu stranu i matiraš ga

Ma jok, kad je šah u pitanju, niko nije zaludniji od mene :)

Opet kažem lako je sad reći, teško je to naći u sred partije

E jbt sad vidim da je organizovan turnir pojma nisam imao sutra sam tu pa igramo, danas ceo dan ni telefon nisam stigao da uzmem u ruke, a posle čitam temu, videh samo sad na preskoke da sam sa apofisom, e pa znaš kako apofise, čeka te PAKLENIH 10 POTEZA SUTRA, ZAGORČAĆU TI PARTIJU U TRAJANJU OD DVA I PO MINUTA

A vidim to i kompjuter govori a i ja sam video taj potez u partiji ali sam pokusao da budem sto brzi jbg. Mislio sam da cu zaglaviti topa pa kao aj da probam sigurniju varijantu...da sam igrao protiv coe pajsera vrv bih krenuo u neku egzoticnu kombinaciju on ne igra bas dobro ne znam jel znate to?

Aj jednu, dve i da spavam nadam se

Kako to misliš ja ne igram dobro

Ahahaha evo gaaaaa brate razmisli dobro šta da radiš protiv Apofisa, posle ideš na Pseta koji je on fireeeee

Ma i ja to pričam uz pomoć kompa haha video bih ja taj napad malo sutra

Pa rekao si da si tu za vikend jebem te usta sta nisi znao