OKTOBERFEST Vukajlija 2018™ - objavljena konačna rang lista festivala, pobednik u generalnom plasmanu MOSAURUS!

  1. kasno sam ja došao na vukajliju

  2. Jbg išlo se na sigurno, u pravu je agilni...šteta što je uticaj am.serija i filmova tako kancerogen kod nas :(

    Ali dobre defke, to je najvažnije!

  3. F5, još 6h i 57min do isteka 2.kola.

  4. Свирај крај, судија, нико више неће да пише.

  5. Jebač te ućutko, Mos :)

  6. Дао сам му мотивацију:P

  7. Profe, nije problem da mi linkuješ defku kad napišem pošto sam preko fona?

  8. Nema problema, Džonimire:)

  9. https://vukajlija.com/siptariti/736970
    Čisto da ispoštujem. Valjda sam pogodio šta treba.

  10. Gotovo 2.kolo, čestitke svima!

    Ajmo malo vaših predloga o top3 iz ovog kola...:)

  11. Ђутуре одабрати.

  12. A argumentacija neka, Mašane? Ajmo malo da prodiskutujemo o tome, to i jeste ideja iza neglasanja, da realno sagledamo šta je do jaja, svi kao jedan...:)

  13. Мени је искрено несвиђ ово дефинисање Енглеских термина, мислим, све је лепо написано нпр: мискликовати, стримовати итд итд.
    Али више сам за неке Бајаговање, Јалабратити, Обригавање и Вулканизовање..

  14. Ne znam evo ja pišem kao ono učestvujem na takmičenju, a šta je za odabir i šta će se odabirati, savršeno me zabole. Lep pozdrav svima koji učestvuju na temi, i još lepši za one koji učestvuju na takmičenju o/

  15. Написао сам још у кад је окачена, и тако је и остало:
    Нејмарити.

    Као и у првом колу, и сада је тешко пронаћи неку лошу, али ако треба да се издвоје оне боље међу оволико добрих, онда:
    Мискликовати
    Синовање
    Бандловати.

    "Обигравати" се подразумева (Профе, ја сам престар да се мијешам у твоје послове, али послушај савјет искусна старца: не качи се са трећепозивцима).

  16. Pa da, i meni je to zapalo za oko...msm ta engleština silna. Ali s druge strane, ona i jeste deo savremenog govora, na našu žalost, jak je uticaj amer.serija i filmova, mislim da neću preterati ako kažem da je na neki način jedinstveno ono što ovde radimo, odnosno pokusavamo da ocuvamo SRPSKI SLENG JEZIK, i da ga naravno obogaćujemo. Uticaja sa strane uvek ima, ali ajmo da pokušamo da odnegujemo neku novu tradiciju ali kroz naše reči i terminologiju:)

  17. Pa evo još kolko, dva kola ima pa smišljaj(te) neku temu gde neće previše engleske reči/izrazi dolaziti do izražaja.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.