OKTOBERFEST Vukajlija 2018™ - objavljena konačna rang lista festivala, pobednik u generalnom plasmanu MOSAURUS!

  1. Hahahahaha ok Frajk, peace, m8 :)

  2. Пис оф скроз, надовезало се лепо на оне коментаре са претходних страна (да сад не линкујем, пошто знаш како то увек испадне).
    Него, где се изгуби:

    https://vukajlija.com/siptariti/736970

  3. autor frajkor da smanji agresivnost, mislim i inače ovako

  4. У начелу, или у појединостима?

    А да, видим сад за шиптарење. Штета, није била лоша.

  5. Nije se baš potrudio previše naš Džonimir...ali ima šansu da nadoknadi, kao i svako drugi koji je propustio 1.&2.kolo a želi da bude u konkurenciji za glavnu nagradu:)

  6. Питање је упућено оном што се утрпао изнад.

  7. Hahaha ja tek sad video da mi obrisano ovo. A nema šanse sad da pišem ponovo nešto, idem da spavam jbg.

    Inače, jebo sam te usta Vialpando za ovo.
    P. S. Nemojte me banovati pls.

  8. Evo ja kad pobedim na takmičenju, ovu gajbu piva ću da dam Džonimiru !

  9. hahaha e izvanjavam se za utrpavanje evo ćutim miran sam ništa ništa :D

  10. džonimire raspiso sam se oćeš ti ispišem nešto evo

  11. Што да не будем агресиван, кад сам тако у могућности?

  12. надовезало се лепо на оне коментаре са претходних страна 

    Mora da sam umoran...izgleda moram da nadovezem 2-3 lajne koksa

  13. A nije, Nitkov, nego Frajk&Bulg se skontali po stažu i zrelosti pa nas mlađe troluju da se uozbiljimo, to je:)

  14. @Đ. ja zadovoljan ako bude tako.
    @Niktov, hvala ali iskreno ne volim ja ta tvoja pisanja, deluješ kao da si prolupao malo. Ne bi mi bilo ugodno da i ja delujem posle tako. :(

  15. Оно што те Булг прозивао за агеисм.

  16. haha ja to kazah jer ne sretoh tako staloženiju mirniju i prijatniju pojavu na internutu opaa NO HOMO ese tako kaže sad, pa ono kao šalim se malo

  17. Шала, наравно, лепо је испало и ово коло.

  18. hahah vidi ovo rani kuče da ujede ako ako džonimire

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.