Prijava

Ovo je akcija i tok misli nekoga ko hoce da srusi rezim i ko je izgubio u tom naumu. Ne do bog nikome sta je prosao ali lik je dramaqueen

Ubiju ti dete, nadje se budala koja ce reci da si se pogubio i da si dramakvin.
Pa bravo.

Prvi sam ja podrzavao to dok nije dobilo stranacku podrsku i vidio sam da se i on sam na to oslanja. Ako kazes "sutra do 18h bice to i to" onda to i uradis. A sada ovo Austrija, ekshumacije i slicno je uzas i nepostovanje prema zrtvi.

Да ли то неки овде прелазе на Мујину страну?

Aj da bar cutite u ovoj situaciji, nego komentarisete postupke coveka koji je ocajan jer mu je dete ubijeno i sta i kako on treba da radi, zatim koga treba da petlja i koliko mentalne stabilnosti da ima.
Ja se samo nadam da ste toliko nesvesni, a da u sustini niste takav olos, mada je postupak krajnje oloski.
Ovo je skoro isto gadno kao Maestrovo komentarisanje tudjih finansija u momentu kada nekome umire zena, samo je u ovom slucaju takvih budaletina vise, jer je stvar masovnija.

oce amer'ka da unisti dodoa srbina

Nije ovo ni blizu Maestrovih provokacija. Pa pazi, patetika je najjace oruzje na Balkanu. Ako neko u svemu tome kaze "ha car je go" onda se svi okrenu "sram te bilo, ubijeno mu je dijete". Ubijen je sin i Memicu pa ne ide u Austriju, ne prijeti Bakiru i ne podrzava ga opozicija. Sta ja vama pricam kad niste ni upoznati sa ovom situacijom, eventualno ovi iz Republike Srpske ali vama u Srbiji puste svaku 6 vijest, nas zasipaju i svjedoci smo tim protestima bili.

А шта се кмечи 40 страна, човек ем хоће да сазна истину што му и следује ем руши једину преосталу геноцидну творевину на тлу Еуропе

Nece Amerika; hoce opozicija uz koristenje covjeka kojem je ubijen sin. Mislim, okej rusite rezim ako ne valja, razumijem ali nemojte kriti namjere

parafraziram: najmracniji krugovi pakla su rezervisani za one koji ostaju neutralni i suzdrzani u vreme moralne krize.

ekipa sa balkana izmedju 16-30 godina koja trenutno koristi poklonjenih 70-80 godina na ovoj planeti je verovatno najbeskorisnija masa u istoriji covecanstva. Godine koje bi po definiciji trebale da isijavaju bunt protiv svakog autoriteta, a pogotovo balkanskih knezova kakvi su sad se koriste za opravdavanje postupaka istih. Vlast kad uzmemo moramo drzati dok smo zivi i nikako ne dopustiti da isplivaju rodjeni izmedju recimo 1985- 2002, tek kasnije mladji mogu da preuzmu. Govna, jebo vam jutub mater moroni.

amerika i vatikan uvek hoce.

da se mi razumijemo on je pobjegao od prekrsajne prijave. zar se ocajan covjek koji kaze da se nicega ne plasi plasi jedne prekrsajne prijave. zena njegova je pokazala sta znaci dostojanstvo, a ne prazno blebetanje tipa "uskoro cu objaviti dokaze ko ga je ubio" "znam ja ko ga je ubio imenom, ali necu reci sad" i tako u krug vec godinu dana. u tom periodu u mjesecnim intervalima mijenja pricu o pociniocima. pricao o dva inspektora koja zna po imenu kako su mu prisli i rekli ko je ubio davida, i to je ostao duzan. imamo random ljude koji su stali uz njega jer su se identificirali sa njegovom boli, ti ljudi i danas se okupe u gradu u borbi za njegovo dijete. ispuse prekrsajnu prijavu, ali opet dodju. ocajan covjek nema sta da izgubi, ne bjezi nego se prepusti borbi i sudbini za kakvu smatra da mu je.

Ako kazes "sutra do 18h bice to i to" onda to i uradis. A sada ovo Austrija, ekshumacije i slicno je uzas i nepostovanje prema zrtvi.

i ovo. ovo je tek lakrdija sa prenosom davidovog tijela u austriju.

Bila sam ja u R. Srpskoj u jeku tih protesta, znam da ljudi dobijaju otkaze kad nece da izvestavaju kako Dodiku odgovara.
Da li je car go ili nije, nebitno je apsolutno. Jedino je bitno da spocitavate coveku zbog ponasanja u situaciji koju srecom nikad niste doziveli i nadam se da niko nikad i nece.
A taj momenat ja sam iz R. Srpske, sve znam, zajebi molim te.
Ovde je elementarna ljudskost u pitanju. Mozes biti iz Zanzibara, ako ne mozes da pomognes u ovakvim situacijama bar gledas da cutis i da ne seres.
Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti.
I da podjednako je odvratno.

naravno da sam upuceneniji ja koji sam ga vidjao i slusao skoro svaki dan, od onoga ko dobije profiltriranu informaciju posrednim putem.
ja ga vidim i prije protesta, i za vrijeme i poslije, posto se potrefi da ide u isti kafic na kafu ko i ja.

ta jeftina patetika je za zadrugu i slicne formate.

Nema ovde ni p od patetike, a kamoli jeftine.
Kazem samo da se u ovakvim situacijama cuti ako ne moze da se pomogne, jer je ostalo u najmanju ruku degutantno.

Ma ja, neka uzme sad nek nas pravi budalama davor jer je degutantno da to primjetimo a kamoli prokomentarisemo..

Nema sta da vas pravi budalama. Ne moze on nikoga da pravi budalom. Mozes da podrzavas nesto ili da ne podrzavas. Pljuvanje njega je idiotsko, kao i optuzbe na njegov racun koje se protezu po internetu.

Upravu si, mozda je najbolje da ostavimo roditelje da sami odluce u koje ce svrhe da koriste smrt svog dijeteta..

Da najbolje je ostaviti ljude na miru. A jos bolje je ne biti maliciozan.

Precednik bukvalno razorio sve, kamena na kamenu nema

plebs: tja

Davor ima histerične verbalne ispade, verovatno je i mentalno nestabilan jer su mu ubili dete

plebs: ma kako se samo usuđuje