Prijava

E ovo ja zovem dobrim predlogom

8-10 partija u 4 dana skoro je taman

Ako se turnir raspline na duze od 3-4 dana, ja garantujem da ce bar 20-30 posto ljudi da zaboli kurac negde tamo nakon drugog kola i da ce onda to ubiti svaku car turnira. U svakom slucaju, cini mi se da od ovog sto sam ja pokuso da organizujem nema nista. Otvoren sam za sve mogucnosti, pa i za ovu koju pseto spominje, al me iskreno mrzi da opet skupljam ljude. Ako neko ima volje da na sebe to preuzme, super, ako ne, jebiga.

Mislim da ne kapiras, moze i ovo tvoje da u jednom kolu opici svako sa svakim samo da to kolo traje dan vikenda i tri radna dana a ne samo jedan dan

Ja npr idem na svadbu u subotu i pitanje je da li cu i kako odigrati meceve. Ovako kad se izbace parovi nek se svako sa svakim izdogovara koji dan i u koliko sati ce igrati od npr nedelje ujutru do srede u 17h. Sledece nedelje uvece gotovo sve

ma skapirao sam to, samo kontam da ce ljudi ako tipa izgube prve dve partije u prva dva kola naprosto da iskuliraju jer ce im se jebati da narednih par nedelja prate i dogovaraju termine kad znaju da ce biti u sredini ili na kraju tabele

kad se sabije u par dana, odigras to odma i kraj

Pa koji kurac onda i igramo turnir kad znamo da će u finalu igrati truć/apofis/lečki u zavisnosti od toga kako se žreb namesti? Neće odustati ljudi, ionako niko od nas ostalih ni ne igra da osvoji jer zna da ota kurca nema ništa.

Lečki aj pravi turnir sedmodnevni xd

pa nas par entuzijasta ce igrati do kraja

al dovoljno je da troje ljudi odustane jer se smori i to ti vec dosta kvari samo takmicenje

u svakom slucaju, nemam nista protiv turnira u formatu koji je pseto predlozio, samo me mrzi da opet skupljam ljude

I što kaže celt po bodovima brate, ligu malu napravimo i igra se do nedelje u 12 uveče, meni je to taman.

ja cu igrati sta god da bude, samo da bude iole ljudi, a ne bas 4 jbt

Pa mozes ti i ovaj format svako sa svakim po dve da traje 7 dana i dva kola, u jednom kolu u 3-4 dana svako sa svakim i posle opet u 3-4 dana svako sa svakim sa drugim figurama to sam ti predlozio

Ko bude los u prvom kolu pa nece da igra drugo nek pusi kurac

+1 za Psetov predlog.

Zguzili ste sve kao da se za pare igra, a ja ne znam gde bijem ovaj mesec. Za ligu svi mogu da odvoje vreme, lepo se dogovore ljudi kad im odgovara termin, završe s tim i to je to.

okej burazeri, kao sto rekoh, nemam nista protiv, samo me mrzi da se cimam opet

kad se bude organizovalo, racunajte na mene

po čijem sistemu igrate?