Prijava

Ako zafali lik za popunu zreba cimajte, nisam neki znalac al do pre par meseci sam kartao s par ortaka lichess i ono tu i tamo sam se drzao

Provescu se verovatno ko radnicki novi beograd u kupu srbije al nema veze ako zatreba cimayte

Nema veze ako nisi preterano dobar igrac, vecina nas nije. Igras ili ne? Mrzi me da te cimam, a i zaboravicu

ajde moze izigravacu kristijana protiv siptara

kad sutra? popodne oko 4-5 mi odg sasvim ili uvece kad god

nece biti sutra, bice za vikend

Jbg ja moram da otkažem ako se igra u subotu. Ceo dan sam zauzet.

Mogu ja da grejem klupu ako zafali neko, subota je kod mene nedelja ujutro, ionako čekam F1 trku. Samo moram komp da aktiviram, ne ide ovaj rapid sa fona. Ionako ću da budem najgori...

Prijava. Može neko da mi objasni kako ovo funkcioniše i jel može preko telefona?

Može preko fona, ali je zajebano. Sporije je i lakše je da napraviš grešku.

Onda drugi put, sačekaću da mi stigne nov lap - top.

апликацију бре инсталирајте, личес се зове исто, одлична је апп, овако не ваља без ње с телефона

Pa imam, ali opet, nije to to. Možda kad se malo naviknem bude bolje, ali cenim da je nebo i zemlja razlika sa kompa da se igra.

za ovaj turnir, svako sa svakim, po 10 min, da racunamo prosecnu partiju od 16min treba 16*16min = 4.3 sati preko vikenda. Nije malo vreme...

ako vec ocemo da se organizujemo da igramo, aj nadjite neki zatvoreni elo sistem, svako ko startuje ima 1000 bodova, pa igra ko kad stigne.
mozda i na lichess/chess ima tako nesto, jebem li ga. mozda i otvorim nalog onda, mada zadnji put kad sam se mlatio sa tim na faksu mnogo sam vremena gubio pa mi cim

ovako kao guest najbolje, nikad ne znas sta ces izvuces sa druge strane, dal pacera ili kompjuter, kad neko razvlaci i jede govna namerno ugasis i odes, i ne znas kako igras i boli te kurac, igras radi zabave.

cek da vidim ako ima nesto gotovo za win sever, podici cu sajt na azure pa da imate

10м је брзина светлости за мене

za ovaj turnir, svako sa svakim, po 10 min, da racunamo prosecnu partiju od 16min treba 16*16min = 4.3 sati preko vikenda. Nije malo vreme...

ma vidis da ne moze ni 5 ljudi da se skupi

Pa ne moze brate kad ocekujes da neko odvoji po 4 sata od subote i nedelje da igra sah sa drugarima sa humoristickog sajta

Rekao sam ti da se vratis unazad na sahovskoj temi da vidis predloge za odrzavanje termina za tu ligu jedno kolo mora da bude jedan dan vikenda plus 3 radna i drugo kolo jedan dan vikenda plus tri radna tako je najfer. Tipa prvo kolo od nedelje ujutru do srede popodne a drugo od srede popodne do subote uvece