Prijava

da vas obradujem, pročitah juče u žutoj štampi da i Luna piše knjigu.

A moze neko da mi kopipejstuje odlomak knjige, da provalimo dal je ghostwrite-ovana ili sama Kija pisala. A sto se tiče njenog izgleda, da stavimo tacku- nadprosečno lepa devojka, ali nije boginja lvl poput K. Z. Jones, Monike Beluči i Ljiljane Blagojević

I ako je ghostwriteovana boli je picka, i onako njeni fanovi nisu u zivotu nista duze od flajera procitali. Pritom mislim na one "Ajmo Kija kraljice" fanove a ne one "Jebo bi je pa neka je"

Hahahah. Vadiš se ko pička neka sad

Što si posrao Kiine fanove pa se ogradio

Pa zato sto sam vidio ovde iznenadjujuce mnogo ljudi koji su ovaj drugi tip fanova, a koji inace po ostalim postovima nisu cobani i budale, pa bi bilo besmisleno da vrijedjam i njih bez razloga

I ono najvaznije, "fanovi"su jer bi je jebali, a ne zato sto misle da je ona stvarno nesto posebno kao ovaj prvi tip koji je hoce za predsjednicu prakticno

Ja sam treca grupa ja sam se zaljubio prejako onako klinacki babunski

I nije lepo da me vredjas :(

sry nije bilo namjerno :'(

mujo, ako vidis dobru ribu i pomislis uf al bi je jebo, jel si ti onda postao njen fan?

Zene nisu objekti mujo tako negleda

mali mujo dabogda ti se ruke osusile

Ima neku facu odrasle devojcice, sto mozda nije klasicna lepota, ali jeste vrlo prijatno I slatko za videti. Plus je jako negovana zena.

Lepo sumirano. Kijica <3

mujo, ako vidis dobru ribu i pomislis uf al bi je jebo, jel si ti onda postao njen fan?

Ne, nego sam rekao "fanovi" jer su se neki bas i izjasnjavali ko njeni fanovi (ps na primer) iako bi je samo jebali itd. nemaju to misljenje da je ona poluboginja kao ovi ostali 'fanovi'.

Mada i ovo sto gamby kaze, ja sam dzentlmen

Kako mislis poluboginja jeli

Hahah ne onako kako ti mislis, bez brige, govorim o onima koji misle da je ona stvarno talentovana/sposobna/da treba da bude uzor nekome itd.