Prijava

Ne znam, nikad nisam čuo jednu jedinu njenu reč na tv-u ili internetu, niti sam ikada pročitao neku njenu izjavu, u novinama sredinu preskačem, tako da bukvalno nemam jebenog pojma ali verovatno jeste zmijurina koja bi da manipuliše muškarcima, što naravno ne prolazi kod onih sa karakterom i izgledom.. takve su inače najgluplje pripadnice ženskog roda što se vrlo brzo ispostavi kad kreneš da im analiziraš debilne i nelogične stavove u face odvratne

Pogledaj. Ja jesam kad je krenuo hajp oko nje. Sigurno znas bar pet riba koje su na taj fazon.

Misli da ako ima obe noge i sise bar za šaku može sebi da daje za pravo da se ponaša kao da je njena rashodovana i razvaljena pička kroz koju je prošlo petsto kilometara kurčeva nešto bez čega je život na ovoj planeti nezamisliv i da sme da se bavi logikom

Brt preterujes.
Moze da se ponasa kako hoce i to je citava prica.
Nikakve potrebe za ovakvim zenomrzackim komentarom nema koliko god te nervirala.
Ona je daleko bolje pozicionirana u realnosti od 99 posto ljudi ovde.

Jbg sad kapiram da nije svako u mogućnosti da može da bira pa je prinuđen da trpi jebanje u zdrav mozak od takvih ženskih frikova ali buraz sačuvaj bar malo dostojanstva i suprotstavi se ponekad idiotu.. ako si se prodao za parče pičke onda takav tretman i zaslužuješ

Kad neko pokusava da bude pezos al nema kerozina

vido sam je uzivo u budvi u MALTEZE stvarno ima ogromnu sisurdu jos ih bila nabudzila....a sto govorite da je zrikava na onoj slici hahah moje oko je bar 4cm vise u desno od njenog pa nije bas da idu za mnome i govore mi da sam zreekav ko konj

Hahaha pa ako si zrikav, Pez, da li je moguće da su sve ove godine te pičke po klubovima gledale tebe, a ne tvoje drugare.

hahahha ali ozrikavi mi oko samo kad sam prehladjen ili premoren onda se pomeri

kija odlična nemojte srati

pored ovakve žene želim da se budim ujutru:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/rtgk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTnpRN01EQV8vMGVlNjY1NDkwMWRlNzhkODAxYTI0OTMxOTFjNDcwNjkuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB

a to što je knjigu napisala, zabole me baš, svakako bolje ona nego stanija ili maja berovic koje ne umeju da sastave recenicu a da ne ispadnu glupe

pomalo neuspeli pokušaj postavljanja slike iznad
samo sam hteo da pokažem da kija sa podočnjacima i bez šminke izgleda mnogo bolje od ostalih poznatih riba, ne daj Boze da se probudis pored karleuse, jovane jankovic joksimovic, natase bekvalac i sl.

Kolko je bedan post ovo "ne daj boze da se probudis pored bekvalac"

Mislim stvarno, aj kapiram Vukajlija raspala je ovo, ali ovo pisati... Ko oni likovi koji po portalima Pisu "Ruskinje su najlepše, britanke najruznije"

pa ja sam taj lik sto pise ruskinje su najlepse, da ja sam to jbg

e u budvu se ne razumijete sramota

Kija je vec ostvarena zena na polju filmske, muzicke i literarne umetnosti, solidna je picka, kad skine sminku ne lici na kostunicu i ima pare. Kad se sve sabere i oduzme, moze da bira partnera i da radi u zivotu sta oce. Kraj rasprave, gasi temu.

Ko si bre ti majmune? Ko si ti da sugeriseš gašenje teme?