Prijava

Шкоде. Ево, ја сам се синоћ пасивно напушио цигара за месец дана. Управо искашљавам сву трулеж коју сам удахнуо. Али сам другарчина, па ником од присутних пушача нисам кењао због тога што су сви махом једну палили, а другу гасили. Поставља се питање да ли би неко од њих могао ради мене да издржи и не запали неколико сати, као што сам се ја потрудио да издржим неколико сати константно се трујући димом.

Џими, дакле признао си да си пасиван пушач! лололо

Гомила на Џимијааааааааааа :)))

И да одгорим на питање. Наравно да не шкоде, па погледај какви су лепи и здрави, а пушачи.

http://vukajlija.com/zabava/posteri/69897

Јебе ме овај Данкан само тако.

Па шта ћу кад смо мужеложници :)

Pušim od srednje škole i mislim da je red da nekako prestanem sa tim... Počelo je zaista da me nervira, a i grize me savest, ovde na cigarete trošim mesečno jednu dobru srpsku platu.

Bolje da prestanem da pušim, a te pare da dajem u dobrotvorne svrhe, nego ovako...

Meni je jako interesantno to kad znate da skode a ipak cepate paklu dnevno ili dve ili pet.
Najjaci su mi oni sto kazu "ovo sto ja pusim vise skodi okolini nego meni". Ja ga gledam, znaci mrzis okolinu? Nekako mi je to na granici izmedju interesantnog i totalnog nerazumevanja.
I generalno, jel neko od vas pusaca ima decu? Koja su vasa razmisljanja o tome? Jedan rece da ce da prestane kad mu zatrudni zena? (ovde stavljam malu dozu skepticizma, jer pored cigara nece biti lako napraviti dete)
Vi ostali? Jel zelite da vasa deca budu pusaci, ili ste ostro protiv ili stenezainteresovani, ili mislite da ce to napraviti muskarca od vaseg sina, da ce vasa cerka biti veca dama ako propusi (cigare, naravno)?

Ово боли. Читање о цигаретама када би вам једна баш легла, а остало вам је нула-БОЛИ.
Ја сам на неком прелазу из полупушача у редовног пушача. Подржавам све пушаче овог света, јер чине нешто хумано-ем се смире и не праве проблеме, ем убијају гамад око себе.
Које цигарете пушим?
Беше Винстон блу, али ми не прија нешто. Гребе грло, смрди у пичку материну и смета ми његов филтер. А онда открих благо овог света:
http://www.plan59.com/images/JPGs/lucky_strike_hand_1959_00.jpg

али са филтером :Д
И мислим да је то најсекси цигарета на свету. Не знам одакле ми таква идеја, али шта ћу :Д
Највише волим да запалим када сам сама. И када пијем кафу, после јела, ово-оно, отприлике као сви.
Сад ми стварно треба цигарета.

најсекси цигарета

Цигарета секси? ШКК? Јуче.
Тотални трн-оф. Жена с цигаретом? Одмах замишљам како јој се црне плућа изнутра и како јој смрди јебени дах ма колико прала зубе и како и како се распада изнутра од ждрела, преко плућа, па све до минџе. Нарочито оне с дугим стажом. Милф и мачр категорија.

Цигарета секси? ШКК? Јуче.
Тотални трн-оф. Жена с цигаретом? Одмах замишљам како јој се црне плућа изнутра и како јој смрди јебени дах ма колико прала зубе и како и како се распада изнутра од ждрела, преко плућа, па све до минџе. Нарочито оне с дугим стажом. Милф и мачр категорија.

Саћу нешто да кажем па ћете да ме разапнете на колац: Никад се нисам ложио на Монику Белучи, баш зато што је пушач.

Џими, ти сматраш да се ја ложим на жене?

Ma šta vas dvojica nepušača radite na ovoj temi. Proterali su nas iz vozova, čekaonica, redova, kafana...treba još i na netu da nam seru. Mi ćemo vas da proteramo odavde. Mršćite! :)

Дај, бре, стварно. Један једини пут сам био са девојком која је пушач и немам појма како сам је трпео пуна два месеца.

:дува дим свима у фацу:

Haha, Džimi, to si dobro rek'o.

Mada meni ne smetaju devojke pušači, ako smo sami, na primer. Meni baš smeta kad ima više duvača na jednom mestu. Kad se nakote oblaci i ja tu umrem. To mi se ne sviđa nikako.

Mi ćemo vas da proteramo odavde. Mršćite! :)

Дај, бре, стварно. Један једини пут сам био са девојком која је пушач и немам појма како сам је трпео пуна два месеца.

Ја кад сам био клинац, једну девојку сам оставио баш због цигара. А мог'о сам да је јебем. :) Пази, жртвовао сам секс У ОНИМ ЗАГОРЕЛИМ ГОДИНАМА!

Џими, ти сматраш да се ја ложим на жене?

Ма, јок, али си поменула синтагму ''секси цигарета'', па сам се баш онако узнемирио. Ево, сад пијем да се смирим. БВУГХКЈ;ЈН

:дува дим свима у фацу:

УФ!

meni ne smetaju devojke pušači

Ни мени, чак иако их има више