Prijava

Мој деда је био алкохоличар, али никада није запалио цигарету. И сада ми говори да је боље да пијем литар дневно него да пушим паклу дневно. Ја га онда подсетим да он нема јетру и да изгледа ко зомби.

Јебеш јетру. Макар је јеб'о.

Ja imam praksu da tri meseca u godini, kada treniram ko besan i čistim se od svih govana koja sam u predhodnih devet meseci šukno u sebe, prestanem da pušim. Ranim se zdravo, ne pijem i te munje. Tada postanem svestan koliko vama nepušačima SMRDE pušači i koliko vam smeta dim. Tada žena pušač kad joj uvališ jezičinu u usta ima ukus ustajale bundevare.

Što mi nesmeta da nakon ta tri meseca ponovo počnem da pušim jer volim. Jebiga, meni je lako, žene me vole čak i ako se osećam na bundevaru. Muškarci kojima smeta mogu da mi POPUŠE...jednu iz kutije.

Не знам, мој дечко је био пушач и кад ја нисам била, па ми није смрдео.

Макар је јеб'о.

Јебем и ја! :Д

Ја сам покушавао једно време да пушим. Кад сам пош'о у Средњу. Пурњо сам једно два месеца, мучио себе, јер сам мислио да је кул. Цело друштво пуши, ајде и ја ћу. Сећам се да ми се једном десило да сам се био опасно ставио у алкохол и спржио паклу за вече. Сутрадан нисам мого да узмем ваздух, и реко сам себи : ''Боки, царе, није ово за тебе.'' И од тад ниједну до сад.

Fejz brat kapira, lololo.

Realno, cigarštine bazde a i nikakvu svrhu nemaju. Glupos'.

Не знам, мој дечко је био пушач и кад ја нисам била, па ми није смрдео.

Колико дуго је пушио? 3 месеца? :) Говорим о пушачима и пушачицама са стажом.

Ja imam praksu da tri meseca u godini, kada treniram ko besan i čistim se od svih govana koja sam u predhodnih devet meseci šukno u sebe, prestanem da pušim. Ranim se zdravo, ne pijem i te munje. Tada postanem svestan koliko vama nepušačima SMRDE pušači i koliko vam smeta dim. Tada žena pušač kad joj uvališ jezičinu u usta ima ukus ustajale bundevare.

Što mi nesmeta da nakon ta tri meseca ponovo počnem da pušim jer volim. Jebiga, meni je lako, žene me vole čak i ako se osećam na bundevaru. Muškarci kojima smeta mogu da mi POPUŠE...jednu iz kutije.

Ниси тру, Френки, ниси тру! :)
Кад пушиш, пуши га до даске, да га јебем! А не да правиш ту неке паузе, трте-мрте. Једина ствар гора од пушача су ти сезонски пушачи. :)

Ја сам се кроз средњу нажалост навикао да трпих дувански дим. Није ми лако, али сам навикао кол'ко-тол'ко да се суздржим. А смета ми, много ми смета. Да могу једну ствар да изаберем да никад није измишљена, и да никад није постојала, то би био дуван, илити цигарете.

Realno, cigarštine bazde a i nikakvu svrhu nemaju. Glupos'.

Ma merak jebogati! Uostalom što se tiče pozitivnog dejstva, odlično deluju na jutarnje kenjanje tako da pušači manje prde. Ja recimo nikad ne prdim. Šta'š sad? :)))

Џими -.-
Не знам, 4 године је био пушач док ја нисам почела. Можда јер су ми оба родитеља пушачи, па више и не примећујем.

Френки, лажњаку ЧД

4 године је био пушач

Цссс...
''Пушач'' од 4 године... Лололол.
То као да си ми рекла ''блузер са Лонг Ајленда''.

Кад пушиш, пуши га до даске, да га јебем! А не да правиш ту неке паузе, трте-мрте. Једина ствар гора од пушача су ти сезонски пушачи. :)

Гори су они што на журкама у средњој пале диспадну фаце. :)

Pa jebiga, ja pričam subjektivno. Pušio sam dosta puta, da prostiš, i uvek mi je bilo njah, ali aj onako, iz zajebancije.

A najjači su mi oni što su kao navučeni. Mislim, šta kurac, jednostavno prestaneš. Zavisnost je za pičke.

Zavisnost je za pičke.

Е мој ти...

Зависност је за пичкурине. И то оне најгоре длакаве циганске рондуље.

Što ja tvoj? Kao nije?

јесте ллолол одо гледам фузбал, пушачи :)

Је л' он увек тако потцењивачки расположен или је до мене?

Zavisnost je za pičke.

Хахахаххаха.

Pa ne, ozbiljno. Kolika cava moraš da budeš da bi izgovorio:"Ali, ti ne razumeš, ja ne mogu da počnem dan bez cigare/kafe/proje/panini sličica"?