Prijava

Како брате кад после 5 сати осећам невероватну потребу за пљугом, гору него за храном... дај немој ме зајебавати, па сви би онда лако оставили пљуге

Пазите једну причу, ја сам био одушевљен кад сам ово чуо.

Ћале моја два најбоља ортака (близанци, јелте), пушио добрих 35 година, активно, паклу до две дневно. Једног дана, то је било пре једно годину, годину и по, пошао он у продавницу по цигарете и вечеру. Дошао на касу, извадио сав новац из џепа и видео да има само 200 кинти. Пошао да купи цигаре, и провалио да ако их купи, неће имати за вечеру (петочлана породица је у питању). У једном тренутку му само кврцне у глави и каже: Шта кој курац, 'ладно би купио цигаре, а не би имао за вечеру".

Од тад ни једну једину запалио није.

Гори су они што на журкама у средњој пале диспадну фаце. :)

Ово сам ја радио, кад сам кренуо у средњу. Будала.
Него, знам човека који пуши, али обично сам, да га нико не види, јер му блам да га виде са пљугом. Лик има двајес година. Иначе је кул овако.

Могу ја без цигарета, али ми се свиђају. Макар једну дневно,сама.

Daj, jebote, petočlana porodica večera za 200 kinti. Pa nisu svi uplatili ktitor. :))

Fejze, brate, nem pojma, meni je to za cave. Ja sam se svih zavisnosti odrekao kad mi je dunulo, bez ikakvih problema, kao Pekijev lik iz priče. :)

Daj, jebote, petočlana porodica večera za 200 kinti. Pa nisu svi uplatili ktitor. :))

Та петочлана породица живи од 30000 месечно, плус уколико продају нешто бакарне жице, кажи га 50000. Зачудио би се како може да се вечера за 200 кинти.

Kol'ko je meni seksi kad vidim ribu sa cigarom.
Valjda zato sto sam zagoreo.
Al' samo one pocetnice.
Do 20 neke se vec smezura.

Е, мени нису јасне те породице што као живе од 20-30000. Или они цареви што их приказују на ТВ-у, као имају по петоро деце, мајка не ради, а ћале прима 8 иљадарки месечно. :) Мислим, шио ми га ђура, кога они вуку за нос? То је 1000 месечно по глави, значи 30 кинти дневно, значи по 10 кинти за сваки оброк. Значи, једу ваздух, да се тако технички изразим.

Ја САМ трошим 15 000 месечно само на храну за себе. Минимум. Знам неке људе који троше и много више.

rastegne se to kad muka natera

Е, мени нису јасне те породице што као живе од 20-30000. Или они цареви што их приказују на ТВ-у, као имају по петоро деце, мајка не ради, а ћале прима 8 иљадарки месечно. :) Мислим, шио ми га ђура, кога они вуку за нос? То је 1000 месечно по глави, значи 30 кинти дневно, значи по 10 кинти за сваки оброк. Значи, једу ваздух, да се тако технички изразим.

Ја САМ трошим 15 000 месечно само на храну за себе. Минимум. Знам неке људе који троше и много више.

Па кажем ти, извлачи их то што продају ту бакарну жицу, па некад узму мало више. А и један од ове двојице прима две стипендије, као 5,00 ђак у медицинској. (далеко најтежа средња у Нишу)

бивши пушачи су најгори. Нисам запалио три године, а имам стаж од седам осам. Најгори смо :)

Ja sam bivši pušač. Jednostavno mi je jednog dana dozlogrdilo da budem rob te gnusne i smrdljive navike. Evo, prošle su 4 godine bez cigareta, nisam imala nikakve krize osim one gestikulacione, kad ne znaš šta ćeš sa rukama, ali to me je prošlo posle 7 dana. Stvarno mi je život lepši bez cigareta iako sam mislila da neću preživeti :)))

Савршенство је толико непријатно да често жалим што сам се одрекао цигарета.

Негде сам ово прочитао. Сад ми дође.

А и један од ове двојице прима две стипендије, као 5,00 ђак у медицинској. (далеко најтежа средња у Нишу)

Navlačimo, navlačimo :)
Za dve stranice saznaćemo da matori vozi Golf peticu i toči do vrha.

Ja i cigarete smo u nekoj ambivalentnoj zavisnosti već par godina. Družimo se na trenutke, večeri, ne privlačimo se nešto naročito, takoreći, smetamo jedno drugom na veće količine i vreme. Dakle, zapalim ponekad, kad mi dođe, i tako je već, brat bratu, skoro deset godina. Ni tamo ni vamo. Nisam zavisnik, prođe deset dana da ne zapalim nijednu, a ne mogu da budem aktivan pušač jerbo mi smetaju sve više.
U principu - dopada mi se trip sa cigom i purnjanjem, ali fizički ne podnosim mnogo. Zašto to radim - misterija univerzuma. Ali, ako sam nešto sigurna - navići se ne mogu. Nije da nisam pokušavala :)
(znam koliko ova poslednja rečenica zvuči debilno, ali zaista jesam)

cigom i purnjanjem

Za dve stranice saznaćemo da matori vozi Golf peticu i toči do vrha.

lololololol

Mene to nije nikad privlačilo.

U proseku pušim paklu dnevno (nekad 5 cigara, nekad 3 pakle), zavisi od situacije gde sam i šta radim.
Purnjam već 14 godina, s tim što na svake 2 godine pušenja napravim pauzu od godinu dana bez cigarete. Ne pitajte me što onda ne prestanem za stalno i sl. sranja. Volim da pušim i nikad neću prestati da pušim (za stalno). Jednostavno napravim pauzu od godinu dana, malo pročistim organizam, pa počnem ponovo. Jbga, volim cigarete...
Ova godina mi nije prestupna:))

Ja i cigarete smo u nekoj ambivalentnoj zavisnosti već par godina. Družimo se na trenutke, večeri, ne privlačimo se nešto naročito, takoreći, smetamo jedno drugom na veće količine i vreme. Dakle, zapalim ponekad, kad mi dođe, i tako je već, brat bratu, skoro deset godina. Ni tamo ni vamo. Nisam zavisnik, prođe deset dana da ne zapalim nijednu, a ne mogu da budem aktivan pušač jerbo mi smetaju sve više.
U principu - dopada mi se trip sa cigom i purnjanjem, ali fizički ne podnosim mnogo. Zašto to radim - misterija univerzuma. Ali, ako sam nešto sigurna - navići se ne mogu. Nije da nisam pokušavala :)
(znam koliko ova poslednja rečenica zvuči debilno, ali zaista jesam)

vidim sebe za koju godinu u ovakvom stanju.