Prijava

ne sećam se da sam te upoznao, izvini brt

Nisi me upoznao, u vreme kad ste se okupljali ja sam učio da vozim bicikl

...E jbg...žao mi je...hteo sam da kažem da niko nije nešto posebno kul...dosta nas ima virtuelne kurčine, a te kurčine se pretvaraju u smokije uživo.

Ja upoznah preko 50 ljudi odavde svojevremeno, ne bih se slozio sa tobom Glavni, bilo je kul ljudi solidno

a te kurčine se pretvaraju u smokije uživo.

To je jer je mnogo veća šansa da će neko da se zajebe pa gricne uživo u tom slučaju, hehe.

Ma odlična je Vuka bre. Dan danas možeš da čitaš ono od pre 10 godina i da ti bude top, imaš autore koji su ti oduvek bili kul,a imaš i opciju da čitaš tuđe omiljene definicije, a od takvih selekcija možda boljih i nema. Posteri i reakcije ionako nikad nisu bili originalna fora s vukajlije. Mislim jbga, nisu ni definicije u početku, al je stvarno preraslo u nešto autohtono. Imaš bre ovde čitavu jednu književnost i to nije za zajebanciju. Još kad bi se našao neko dovoljno zaludan a uman, pa da napravi neku selekciju ili pregled definicija, sklopi zbornik i napravi dil sa nekim izdavačem-pare da se mlate samo tako,a i promocije bi, ako bi ih bilo,mogle da dovedu gomilu ljudi koji ni su retardi. A dobrih stvari ima kolko hoćeš, od ovih prvih 100 autora da uzmeš po 2 definicije, pa je to već buljuk koji ne može da se pročita tolko brzo. U pravu je Reme za ovo da je forum sad stožer i da pre na njemu treba da se insistira da bi se ganjalo novo ili obnavljalo staro članstvo,pa će možda i da se popravi nešto nekad. Ničija nije do zore gorila,pa sve ima i zenit i kraj. Nije ni krenulo sve tako što se okupilo 20 kul tipova i krenulo da piše zanimljive stvari,nego su ljudi postepeno (a često i slučajno) dolazili ovde pa ostali par godina. Da li je zatišje samo sad ili je kraj sajta, bem li ga,al ako ljudi batale i forum,ode sve u majčinu...

Melkijades, tu sam, zivotarim, raduckam, ide zivot, svratio na sajt prije par dana, nesto mi dosadno :)
Kako kod tebe vozi zivot? Mozemo mi preseliti ovo i u pvt, neki bi nesto pametno rekli ovdje pa da ne smaramo :)

Значи дошли смо до неког сазнања да је сајт срање и да је форум срање и да су дефиниције срање. Коме се не свиђа мож да иде.

Толико

Rekao sve čovek. Ali ako mislite da ostanete i još dodatno serete po sajtu, ne očekujte nekakvo priznanje za doprinos renesansi sajta koja se sprema...ovaj, jednom. Lako je bilo biti kul i konstruktivan kada je sajt bio na vrhuncu, danas mu treba pokazati lojalnost. Pozz

Cuj lojalnost internet sajtu haha

Ja sam iz teme naučio da su definicije bolje nego ikad, da je forum stožer sajta, a da je sajt sam po sebi vrhunski kao arhiva genijalnosti. Kako bre "rekao sve čovek".

Ne zezam se, u ovoj temi sam više video takav stav, nego zaključak kako je sve sranje. Čak i kad između redova čitaš i Reme šta je pisao.

EDIT: I da smo mnogo jadniji uživo, nego na sajtu. Dakle, još jedan plus za sajt.

ovo ko iz neke školice za male komesare jbt

I slaganje sa ovim što kaže Reme za forum, apsolutno. Samo treba održavati i sekciju defincija i motivisati autore da pišu (Apofis je tu lepo rekao par stvari i dodao bih da se mnoogo promenilo pisanje danas i ukus čitalaca, setite se kakve su sve govnarske i polupismene i čisto imbecilne defke bile u ogromnom plusu a danas su iskorenjene), otuda i takmicenja, nudi se i pivo i kultura...morate i vi ostali da se zapitate kako doprinosite sajtu, lol.

Da ne pominjem upoznavanje gotivnih ljudi sa sajta u RL-u...samo najpozitivnije utiske mogu da podelim sa vama:)

Kiss svima

Čovek: otvori temu u kojoj jednostavno traži da mu se obrišu definicije

Tema: postane najaktivnija na forumu

Vukajlija.

Sedam pravih naloga i deset duplih raspravlja kako poboljsati mrtav sajt od kog nemaju apsolutno nista u 2018.
Momci sa Tarzanije su napravili nesto svoje i od toga izvukli benefite, u prevodu prerasli pricu. I to je ono sto je svaki iole pametan clan uradio, napravio nesto svoje, od stranice na Fejsu do sajta, a vi nubine drvite u prazno kako sam dosla ovde, a bice tome skoro godinu dana.
Znaci problem Vukajlije nije nedostatak kvaliteta, iskreno meni ste i ranije bili dosadni, vec to sto je to koncept koji opstaje u odredjenom periodu zivota, svako normalan ko nije zaglavljen u razvoju ga prerasta.
A danasnje klince nema sile da dovucete, zato sto ovaj humor koji je nastao na Vukajliji je sad mejnstrim i mogu ga naci svuda, a oni debilni klinci realno prate JuTjubere i boli ih kurac.
Jedino sto moze da privuce clanstvo, jeste zelja za druzenjem, a posto dozvoljavate da vam se clanovi napusavaju, da svako zensko koje dodje prozivi ozb sajber maltretiranje, sto moderatori lupaju cuske kome ne treba, dok teske daunovce pustaju da divljaju, to se nikad nece desiti. Primer uspesnog foruma je ana.rs. Aj tamo neka neko ode i izmaltretira nekog clana. E zato oni uspesno rade sa posetima i ozbiljnom zaradom dok vi ovde pusite kurac.

Пребаците 5 најбољих дефки на мој профил.

@Sojin_komadić

Ajde beži u kurac.

Eh pogodila sam te istinom u guzicu, preciznije nego Kupidon strelom u srce.

Ne, nego jedeš govna, lupetaš i nagađaš. Rekoh, beži u kurac.

Sta sam lupetala i nagadjala?
M?
Mrs i ti u picku materinu. Msm kad se vec teramo u polne organe, pa da te ispostujem.

I po kvalitetu napušavanja se vidi da je sajt otišao u kurac.