Prijava

Значи дошли смо до неког сазнања да је сајт срање и да је форум срање и да су дефиниције срање.

Коме се не свиђа мож да иде.

Толико

Nije Vuka sranje, vuka je do jaja. Kad bih u rl znao toliko kul ljudi koliko na vuki, gde bi mi kraj bio. Desava se nekada da se nenamerno proserem kao na vukajliji u nekom drustvu, samo sto mi ne prinesu rivotril ili tako nesto. To sto je zlatno doba vukajlije proslo, ne znaci da je sve nakon toga sranje.

slušajte vokasija, on je 2007. četovao pola sata sa kaizenom, zna šta priča.

Na vukajliji mogu opusteno da kazam da u pokusajima meditacije imam nevoljne erekcije i niko nece da me gleda popreko.

Melkijades druže izvini al napuši se kurca jbg
Zbog toga što je Surovi i Džimi smeo da ti obriše definiciju i to je ok a Brus nije
Baš loša priča prijatelji
Nekad je sve bilo bolje a danas je sranje neću da komentarišem

OPBJASNI MI KO SI TI I KAKVE PROBLEME IMAŠ SAMNOM???JESAM JA TEBI NEKI KURAC REKO ILI ŠTA, KO SI TI MATER TI JEBEM USRANU PIČKASTU???NAĐI SE SAMNOM UŽIVO AKO IMAŠ IŠTA MUŠKO I IMALO OBRAZA NA SVOJOJ HENDIKEPIRANOJ LOBANJI, BOLIDU GLUPI MUTAVI OSTAVI MOJE SLIKE, NIŠTA TI NISAM REKO NIT POJMA IMAM KO SI, GLAVU ĆU TI OD OD ZID POLOMIT PIČKICE MALA INTERNETSKA

Svaki put kada bokser ostavi post na nekoj temi umre jedan pingvin. Sačuvajmo pingvine.

Ja sam siguran prilicno da kad bi Kajzen vratio postere (sa zabranom postovanja o aktuelnim temama I politici) I malo se iscimao oko, makar, fb marketinga, sajt bi jako brzo zivnuo sa clanstvom.

Reme, dzabe sto je forum trenutno najjaci deo sajta, kad nema nikoga. Lepo ih opet namamimo jebenim posterima, pa na i forum dodje poneko. Jebes taj stub sajta na kome nas nema 10 aktivnih.

A ovo cimanje oko akcija za definisanje je recimo ok, to moze da vrati neke stare snajpere mozda, ali tesko da ce dovesti novog nekog, nije ta forma vise aktuelna toliko jbg.

Nije Vuka sranje, vuka je do jaja. Kad bih u rl znao toliko kul ljudi koliko na vuki, gde bi mi kraj bio

Ovo je istina jbg. Vukajlija je uvijek bila mjesto okupljanja za neostvarene genijalce. Kad kažem neostvarene, ne mislim da niste uspjeli u zivotu, da su vam zivoti sranje ili da niste ispunili ciljeve. Kažem da bi 80% iole značajnih osoba sa ovog sajta, u nekoj Americi, vrijedilo milion dolara. Holivud i uopšte svjetska scena plače za pojedincima sa Vukajlije, a država Srbija ne mari za tim genijalcima !

Ovo je istina jbg. Vukajlija je uvijek bila mjesto okupljanja za neostvarene genijalce. Kad kažem neostvarene, ne mislim da niste uspjeli u zivotu, da su vam zivoti sranje ili da niste ispunili ciljeve. Kažem da bi 80% iole značajnih osoba sa ovog sajta, u nekoj Americi, vrijedilo milion dolara. Holivud i uopšte svjetska scena plače za pojedincima sa Vukajlije, a država Srbija ne mari za tim genijalcima !

Јесте. Зато што је дефинисање жаргонских ријечи иначе на већем ступњу генијалности од Ајнштајнове Теорије релативитета. Милион долара се иначе добија тако што знаш шта значи спрцан или kokošinjac. Све си добро рекла.

Pa ne moras biti genije da bi bio kul. Ali ne mozes biti seronja, jbg.

Ja bih poslao Pezosa na Medison skver garden hladno da izjavi nesto, i potpisao da uzmem samo 10% od zarade. Dovoljno da postanem milioner. Jer to smo mi, genijalci sa vuke.

E necu vise da pisem, prijavit ce me neko za spam. Nije mjesto al htio sam samo reci da ovdje stvarno ima strasnih glava, i da treba da ste ponosni sto ste dio i ovoga sada i onoga sto je vuka nekada bila. Underground ekipa.

E necu vise da pisem, prijavit ce me neko za spam. Nije mjesto al htio sam samo reci da ovdje stvarno ima strasnih glava, i da treba da ste ponosni sto ste dio i ovoga sada i onoga sto je vuka nekada bila. Underground ekipa.

Хвала брате али једно је бити кул, а сасвим друго бити геније. А најчешће једно уз друго те ствари иду као крава уз седло.

A ovo cimanje oko akcija za definisanje je recimo ok, to moze da vrati neke stare snajpere mozda, ali tesko da ce dovesti novog nekog, nije ta forma vise aktuelna toliko jbg.

Neće, jer veći deo kreativnih autora neće definisati nešto na zadatu temu. To je uglavnom samo kul fora za ubijanje vremena za trenutno aktivne autore. Ništa više od toga.

Cika Bolja da si na ANA forumu vec bi odkad bio banovan sobzirom koliko psovki i prozivka ima u tvojim postovima.

Ja mislim da cak sada ima i kvalitetnijih defki, jer niko vise ne pise zarad pluseva (sto bi kada odabrana defka donese skor +30), vec vise zarad neke licne satisfakcije i kreativnog ventilisanja. Samo je kvantitet problem, ako se to uopste moze nazvati problemom. Kod hiperprodukcije mnogo kvlt defki ostane neprimeceno, bez obzira sto neke bas dobre same nadju put da se probiju.

Cika Bolja da si na ANA forumu vec bi odkad bio banovan sobzirom koliko psovki i prozivka ima u tvojim postovima.

Јел тако?

Nije Vuka sranje, vuka je do jaja. Kad bih u rl znao toliko kul ljudi koliko na vuki, gde bi mi kraj bio. Desava se nekada da se nenamerno proserem kao na vukajliji u nekom drustvu, samo sto mi ne prinesu rivotril ili tako nesto. To sto je zlatno doba vukajlije proslo, ne znaci da je sve nakon toga sranje.

Na vukajliji uopšte nema mnogo kul ljudi...ozb ti kažem. Upoznao sam ih baš dosta.

Glavni, da li misliš da sam ja kul lik