Prijava

Da li je u redu da grupa momaka uzme zakon u svoje ruke protiv osoba koje maltretiraju životinje?

Protiv sam levijatana u svakom smislu, naravno da nije u redu da šire mržnju, psovke, uvrede. Ti ljudi su željni tuče, krvi, prosipanja pameti, zlostavljanje životinja je samo alibi ili kako se već kaže, jer ga ima previše pa kao aj da nam to bude razlog da pretimo, tučemo se. Oni su krvoločni i željni tuče, pažnje, a ne da spasu kucu, macu, koga već kako oni kažu.
Naravno da ne podržavam nasilje nad životinjama, želudac mi se prevrne kada gledam te slike i klipove, ali komentari na tako neke klipove su većinom "treba ovog zapaliti, obesiti za primer, treba mu glavu odseći jadna maca, treba ovom izvaditi oči, nek trune u jami nekoj", na to se grozim, ne razlikuju se uopšte od serijskih ubica takvi što te komentare ostavljaju. Danas je došlo vreme da se životinje cene više od ljudi jer te životinja ne može opsovati, izdati, šta li već, I svaki napad psa na čoveka, napad medveda, vuka oni opravdavaju kao mi smo ih provocirali.
Pa pogledajte samo one glavurde iz levijatana na šta liče. Da li vam oni liče na nekog ko nije bar 15 kerova ubio do sada. Smešno.

Ok su, na početku su mi išli na kurac jer mafijaju i glume ludilo, ali malo kad vidiš kakve sve bolesnike kače tamo po društvenim mrežama, ono i treba po kratkom postupku. A i onako živimo u državi gde se zakon mora uzeti u svoje ruke ako hoćeš nešto da promijeniš...

Nasilje se ne rješava nasiljem, osim u samoodbrani.

Bolje da energiju usmjerite na to da da izboksujete zakon da sterilizujete životinje lutalice i ljudske nasilnike, da se ne zlopate prvi i kote drugi.

Apsiiii, narodna milicijo!

Inače sasvim solidan paravan za valjanje gudre i reketiranje, po mom nekom mišljenju.

Па оно као помажу цукама и мацама итд то је ок а видим ове вођа какве вође па нису то делије гробари страхота

Na ovu temu bih mogao pričati danima, Levijatan sam baš lepo izanalizirao. Gledajte ovako, objavi se klip dečka koji tuče mačku, moja prva reakcija je jebo mater žvalavu malu, ta mačka je nedužna, šta se na njoj pravi hrabar, na kraju krajeva mačka ga može kandžama iseći a neće ili se plaši. Bukvalno se skenjam kakvih ljudi ima. Ali gde je caka. Ko kaže da ja ne ubijam mačke, ko kaže da nisam danas kući zapalio deset mačaka, nema dokaza. Zašto? Jer me niko nije snimio pa postavio na levijatan.
Mi smo u stanju da psujem one koji ubijaju životinje jer ih ne poznajemo, pu crko da bog da udario kera ubite ga odmah po kratkom postupku što kaže mujo. A šta bi bilo da vaš rođeni brat, sestra to urade? Onda biste ih branili. Dakle napadamo ljude koje ne poznajemo.
Taj isti dečko ukoliko mene ne ugrožava neću da ga psujem, ja samo pukom slučajnošću vidim da on dira mačku, psa, ali ne tražim smrtnu kaznu jer me nije ni takao. Možda će on meni pomoći sutra ako mi pozli, pozvati hitnu pomoć, a ja neću znati jel on zlostavlja mačke ili ne.
Žalosno je što postoje ljudi koji se dokazuju udarcima psa i mačaka ali uvek će biti izroda I onih koji idu protiv pravila i zakona, treba to rešavati ali na skroz drugi način na koji levijatan radi.

АНАЛИЗАТОР

mrzim ljude koji zlostavljaju zivotinje
isto tako mrzim ljude koji vise vole zivotinje nego ljude. imaju emocionalnu zrelost jelen pivske čaše.

Slažeš li se sa mnom druže

Momci debilcine. Hoce da budu kao kriminalci neki, zastita zivotinja je samo izgovor

слажемо се

u potpunosti se slazem sa krajslerom :)

Jbt ovo je prvi put otkad sam čuo za ovaj sajt da se tri čoveka na jednoj strani foruma slože sa mnom. Brt kako sam uzbuđen. Ovo je prvi put da se uopšte neko složi sa mnom kad bolje pogledam.

Meni prvo smetaju one ženetine.u komentarima koje ove glave gledaju kao neke heroje, zaštitnike slabijih. Koliko su te žene ograničene a prve pozivaju na "odsecite mu muda aaa".

Inače, možda bi ovi iz Levijatana bili kul da nisu toliko prepotentni. Tj priča im je vrh, samo su nekako prenapadni.

Tilmo kako gledaš na sve ovo što sam napisao, slažeš li se sa mnom

Zakoni su mrtvo slovo na papiru ako ne postoji efikasan mehanizam koji kaznjava ljude koji krse zakon. Za veliki broj zakona u Srbiji takav mehanizam ne postoji (ili zato sto ga vlast koci ili zato sto ljude ciji je to posao boli kurac). Tako je i u slucaju sa zivotinjama. Da se zakon u Srbiji postuje, ove iz Levijatana bi trebalo nauciti da se ne prave pametni. Al posto se ne postuje, neka ih. Mislim da je glupo sad kenjati njima da su nekakvi nasilnici kad imamo citav drzavni aparat plus gomilu krimosa koji se izivljavaju na narodu, a svi cute.

Koliko su te žene ograničene a prve pozivaju na "odsecite mu muda aaa".

Ti komentari često sadrže više sadizma nego sam čin koji osuđuju