Prijava

Mali Mujo,dobro to jeste,ali je i razumljivo.Da vidis Arkana kako maltreitra nekoga prilicno sam siguran da se ne bi umesao,ali da vidis nekoga za koga znas da bi ga prebio,to bi vec bila druga prica.A iza Arkanovog malog stoje mnogi kriminalci koji su se zakleli na Arkanovom grobu da ce ubiti svakoga ko mu dira porodicu fazon.

razumljivo, ali ne i opravdano. napravis grupu koja se navodno bori protiv siledzija i svih koji zlostavljaju slabije od sebe (njihove rijeci, ne moje, pricali su da ce intervenisati i u nekim slucajevima gde nisu zivotinje bile ukljucene), a onda uzmes i kurcis se nad klincima od 13 godina. dovoljno njih se izivljava na obicnom narodu, pocevsi od same drzave i policije pa na dalje. koliko god da su i ti takvi klinci mozda zasluzili batine, ako nisi u stanju da praktikujes ono za sta se zalazes, mani se cijele price. ovako samo pokazuju da su licimuri.

Pa dobro nisu veliki heroji i licimuri su.Bitno je da rade nesto korisno.

Jedno je da ne ideš da biješ Arkanovog malog, drugo je da ne psineš kao (') mala.

Nesmeš ni da kažeš, jbg ne slažemo se sa tim što radi, ali baba truje mačke? Aloooo bre matoraaaa, 'naš ti kako smo mi ludi, a?

Valdemar

Koga bi sve čovek tukao, ali objektivno ne može. Zato tuče one koje objektivno može. Ni udruženja nisu izuzeta od toga.

Kičme nema, zglavkari jebeni.

Mada posšto su to govna navijačka, kolko vidim, garant se ljube sa Cecinim malim, de si brat, šta ima.

A jbg ipak mislim da su zivotinje bitnije od toga sto su oni picke i licimuri i losi ljudi sta vec.Ipak niko drugi ne radi ovo.

Inace ne znam ni sta je radio mali Arkan :)Nisam cuo ni da je radio ista do sinoc dok Mali Mujo nije spomenuo.

Većina govana zaslužuje to što im rade, ali su i oni sami govna. Tako nekako.

Ne volim kada ljudi svršavaju na njih i idealiziju.
Ne kažem da ih je neko ovde idealizova, da ne budem pogrešno shvaćen, nego neki koje znam.

kada sam pogledao snimak dok ga nisu uslovili logovanjem na fejs,skapirao sam da neko zensko snima.nisam gledao ceo snimak nego na preskoke,pa reko mozda ih je bilo vise,a neki lik snima a zensko savetuje.
definitivno su psihicki bolesnici.kepa kepa vicu 5 minuta.tako nesto.to mi je vise za crtani.2 lika, 2 gustera u avanturama.
posle jos ubiju bespomocnog psa. to prestali da rade i oni koji drkaju na sandroa laveja i one slicne gurue zbog kojih su se i samoubijali.

A koju je to zivotinju mali Arkan maltretirao?Ajde da ih upremo sa tim na njihovoj stranici,bas da ih pritiskamo,morace nesto da odgovore.

Hahaha ne smiju oni njemu da priprde

Pa bas zato zanima me kako ce odgovoriti :)

Hahahaha krenulo sektaštvo vegansko

Јадно крме. :'(((((

Ja sam batica sa Novog BG-a, idem u teretanu, navijač sam, nisam mako iz Begrada sem možda na Zlatibor, jer je realno sve van realno seljana, msm metropola jebooote, čuvam džukca i mng volim životinje. Hej ti seljače iz Donje Pripizdine, nisam nikad dovlačio krmivo sa njive, ili seno, i nisam hranio to živinče dva puta na dan od kad je ugledalo svetlost dana, donosio mu vodu, lomio grbaču oko njega, niti znam kako to izgleda, ali mislim da ne trebaš da ga zakolješ za slavu/prodaš da povratiš neki dinar. ALO BRE, 21. VEK, EMANCIPUJ SE!

Smrt teleta, praseta ili jage u klanici je tragedija-smrt hiljada glodara, ptica, insekata i drugih štetočina na usevima je statistika!
Hahaha

Колико сам мушица побио... Ђе ће ми душа... :((