Prijava

Ulepili mu se prsti od sekreta jbg xd

Eru objasni nam istambulsko-teheranski melos u levijatanu cekamo

ipak sam odlucio da nije pametno da pisem jer ce mene stvarno ubiti
ali o levijatanu znam mnogo stvari koje bi ih zakopale da izadju u javnost
jbg znam da tizujem i da nije ni trebalo da kazem ne znam sta mi bi

Voleo bih da saznam sve o njima

reci cu samo za onog borisa knezevica sto je pretukao onog sa jos 5 likova da je skolski primer incela najgoreg i da ce nekoga definitivno ubiti tokom narednih godina
mislim da ove organizacije neko namerno gura da zgade ljudima pojam nacionalizma

Kako incel zar nisu tamo sve neki satronatetovirani i nabildovani

Ja da znam da ce da me ceka njih deset da me snimaju dok me samaraju poneo bi kasikaru jebenu da nas sve raznesem

pozvali su lika jer je elektricar, ne znam kako su pronasli
uglavnom rekli mu da dodje na adresu i sacekali ga, jadno bas, aj da je jedan ili u vrh glave 2
i jos legenda nije hteo da se izvini jer je paji levijatanu napisao "dudlac" hahahaha

Drzava u kojoj, u kojoj nisu dobrodosli mladi ljudi, svesni, svesni istine, i koji zbog, zbog te istine zive u strahu, je osudjena na, na propadanje i odumiranje

reci cu samo za onog borisa knezevica sto je pretukao onog sa jos 5 likova da je skolski primer incela najgoreg i da ce nekoga definitivno ubiti tokom narednih godina
mislim da ove organizacije neko namerno gura da zgade ljudima pojam nacionalizma

jeste gura ih neko da zgade pojam nacionalizma, a ne zbog toga sto je 80% populacije nacionalista prezrelo za manipulisanje i sto su glupi ko kurac, garant neka zavera protiv srpstva

druze paja levijator i on na prst u dupe nemoj me nervirati samo s tim rambo amadeus idejama

Pojasni Erisha, nece ti niko skinuti glavu ja ti garantujem, tu je pasos, 100k evra u koferu i privatni avion

druze paja levijator i on na prst u dupe nemoj me nervirati samo s tim rambo amadeus idejama

dobro brate, ne sporim, jebe mi se i za paju i za borisa, nisam o njima nista ni komentarisao

za te ljude da kazes da su nacionalisti je kao da kazes za marks21 i ostale lgbt friendly NVO da su socijalisti

pa marks21 i jesu socijalisti/komunisti (ne sporim da su retardi)

a gde bi ti svrstao levijatan ideoloski?

Marks21 su sjajna mlada ekipa, podrzavam ih od kad postoje, komentarisao im tamo i zauzdavao kad odu bas previse levo za moj ukus, svakako forza

Levijatan je kriminalna organizacija koja postoji iz razloga zbog kojeg svaka kriminalna organizacija postoji, napravili su maskicu kao nekih zastitaraca zivotinja i sasvim legalno premlacuju ljude u drzavi koju Vucic naziva pravnom, da ne zalazim sad u poslove kojima se bave jer stvarno ne znam detalje, da li je dilovanje, reket, sta god, svakako nisu grupa Bojana Savica koja tu nesto kao apeluje, moli, preklinje i kune, i obavezno ga ispusi na kraju kad treba ta pravna drzava da stupi na scenu

a gde bi ti svrstao levijatan ideoloski?

nacional socijalisti na papiru, sns bot patrijote u realnosti, nidje veze s nacionalizmom i patriotizmom, obicni profiteri
kako neko ko je nacionalista moze da bije pripadnike svoje nacije i zastrasuje to mi pokusaj objasniti