Prijava

ja mislio oni neka radikalna peta, kakvi sad patriote?

tipa oni sto odu pa se ne dernjaju samo u mikrofon kad japanci love delfine nego ponesu kalasnjikov cisto da ih cuju bolje. ne jebu dugo pa onda nadju ventil tako nekako.

ne znaju ni oni sami sta su kao ni vodja im, zbunjeno i agresivno, kao pas pred uspavljivanje, a mislim i da im se blizi to uspavljivanje posto se opasno okrece sve protiv njih i ne znam dokle ce moci da milke crvenokose bake iz uzeg centra

Jes, jes, radikalna peta. Si video snimak gde bihalji iz poršea kroz prozor napušava nekog cigu, jer mu je konj mršav.

Umesto da mu proturi kroz siber "evo ti soma dinara matori, kupi sebi i konju po burek"

https://www.facebook.com/1072077956190210/posts/3724377887626857/

Najgluplja licitacija ikad hahaha. Šta kao hteli pare da zgrnu, a 50e nisu sakupili. Xd

Kazi lepo da su gomila narkodilera koji treba da budu pohapseni umesto sto si pickica mala ceo zivot

Opet si pijan, opet ti nemoć preuzima svest. Opet si zloban i zavidan, na ovaj sveti dan..

Jel bio svetac i kad si slikao pijanu maloletnicu u ambulanti pa si sirio slike po internetu posle?

Nja nja xP slihtam se kao tu ovo ono

Kakav si ti stalez onaj donji

Kupi električnu gitaru, i kreni akord po akord..

Odgovori na pitanje iznad? Koji je svetac bio?

Kakv li ti je život, kad frustracije lečiš na Vukajliji..

Neka ti Bog pomogne.

Likovi legalno premlacuju ljude, a rendom lika hapse zbog komentara na vucicevom fejsbuku

ћутиии можда тебе и мене и остале са ових тема пронађу па нас гепекују урокају или који већ начин користе

Cuti i kad ti po sina budu dosli. Jebote, averidz srb uopste nema svest da postoji policija, vojska, pravosudje, zakon, institucije koje su tu da ga stite bas od ovakvih, strah mu je prva reakcija, i cutanje. Tako se sloboda nije izborila