Prijava

ne nije niko rekao, a deset puta spominje kako su vlasnici malih belih pasa ziljavi i glupi....a ja sam sam svoj gazda, a ustvari radi posao za kajzena za dzabe hahah

Ne znam sta da ti kazem, ako na skroz normalnu i ljudsku ideju odreagujes ovako, samo zato sto se tebi nesto ne svidja, onda je do tebe, ne do onoga ko je tu ideju plasirao.

Pezos, nemam zivaca za tebe stvarno.

Tako da si licemerno govno prosto.
Ili glup i neupucen.

kako se iko usudjuje da ti suprostavi misljenje....il je onako kako ti kazes ili je odma govno i licemer hahaha.....i glupi neupuceni jazavac

Pez, mali beli psi se kupuju više kao igračke, nego kao živa bića s kojima ćeš provoditi vreme. Jebeni pozeraj su u devedeset posto slučajeva.
Srednji i veliki psi su keva.

to je najobicnije generalizovanje Reme....a sojin komadic bolje obrisi tu usranu guzicu, a ne sve da ti se ulepi tako

Nagledao sam se na ovoj temi hardkor zajebanih likova koji su toliko imuni na zlostavljanje zivotinja da prosto ne mogu da veruju da postoje ljudi koji spasavaju zivotinje.

Kako neko moze da tuguje za kerovima,ja sam toliko hardkor glava da to ne mogu da shvatim.

jako je kul sutirati sve male bele pse, jer eto kad ih dovedes kuci samo ih spakujes u kutiju do sledeceg izlaska, posto to po nekima ni nisu psi...i ti psi imaju, pazi sad, PERSONALITI :D ko i svi drugi

znaci ovi su samo pricali da ce prebiti nekog zbog zlostavljanja zivotinja i na kraju nisu?

znacki kakve picke.

ovaj snupi se uzbudio, posto je šćuko misli da ce i njega braniti.

ovaj snupi se uzbudio, posto je šćuko misli da ce i njega braniti.

Tako je.

Pa nije generalizovanje Pezos, nego ja tako doživljavam, ne kažem da svako. xD
Samo nekako psa doživljavam kao vučijeg rođaka, ono, primitivne rase jbg ipak moraju da imaju tu neku crtu, a i zdravije su drastično. Jednostavno, jebeš psa kog mačka može da mlati.
Ovi mali su često ukrštavani sa bliskim rođacima i sranjima da je to strašno i neretko imaju velike zdravstvene probleme koliko znam.
Al' ajde.

Kažem, lično mišljenje je da pekinezeri i sranja služe kao slatka bića za decu, igračke maltene, nažalost. Veliki su full članovi porodice nekako, jebem li ga. Ne u svakom slučaju, ali ih često ljudi kupuju zato.

Na stranu tema, iz mog iskustva iz ambulante, koliko god Pezos jeo govna, vlasnici malih belih kerova jesu debili. Ogromni debili. Ne mogu da se porede ni sa vlasnikom mesanca, pa cak ni sa vlasnikom jorksirskog terijera koji je isto dzepni ker.
Kakav bag u glavi povezuje takve ljude ne znam, ali jesu debili solidni.
Btw pudle ne moraju da budu ni male ni bele.

Ovi mali su često ukrštavani sa bliskim rođacima i sranjima da je to strašno i neretko imaju velike zdravstvene probleme koliko znam.
Al' ajde.

Reme ne razumes se u kinologiju, nista tacno nisi ovde napisao :D

Ne mogu da se vracam da gledam ko je izjavio da im je ovo paravan. Nema drugog paravana osim drzave, sve ostalo su muda marjanova. Ako radis gudru sa drzavom, onda mozes opstajati decenijama a ako radis protiv drzave, jebace te pa ti dzaba 200 paravana. A ovi momci su ukrstili koplja sa nekim glavama iz politickih voda, stoga nemojte lupetati. Uzmite vi da radite gudru pa da vidimo koliko cete opstati. To je prerizican posao da bi ga krio iza nekih pokreta za zastitu zivotinja haha

ne kapiram kako je spika o tome dal su vlasnici malih belih kerova retardi relevantna za ovu temu?

Naravno da nije, ali Soja I Pezos se tako druze svuda, nebitno sta je tema

Ovaj gospodin sa Tesinog klipa se ponudio da pruzi zastitu mojim psima. Trazio je 400e mesecno za tu uslugu

Ovaj gospodin sa Tesinog klipa se ponudio da pruzi zastitu mojim psima. Trazio je 400e mesecno za tu uslugu

Ambiciozno, nema sta, negde da cuvas ljude se placa toliko ili manje

Pa,psi su vredniji od ljudi,sta hoces?Imas problem?

Bolesnik koji je u stanju da psu ili mački odseče nogu je otpad društva i jako su malo šanse da će neko takav ikada biti zdrava jedinka društva, ali apsolutno je neprihvatljivo da neka grupa kretena sa napumpanim bicepsima sebe smatra za nekog jebenog sudiju koji sudi po kratkom postupku. Takav će sutra udariti na nekoga koga npr. boli kurac za Kosovom ili koji se misli "koji će kurac Beogradu spomenik patrijarhu Pavlu". Ako do toga dođe, onda će već biti kasno.