Prijava

jos uvijek se nisu svi slozili da su ovo debili vidim haha

Lol
Ali niko to nece podrzati takva mlatenja,nisu ovo 90te,iako ima glava kao sto je Mali Mujo i dalje,oni izumiru.

"koji će kurac Beogradu spomenik patrijarhu Pavlu".

Off topic, beogradjani nemojte dozvoliti da vas truju vjerski lideri. Sta ste vi, neki Jeruzalem ili Meka? Dignite spomenik Tesli, Pupinu ili slicno kakvi vjerski spomenici, mojne se ofirat

Ajde lock ovu temu; otvorite neku na fazon ima boga nema boga, ravna zemlja okrugla, drustveni paraziti ovi oni, treba sa kondomom ne treba i tako da se ono fino iskenjamo i popljujemo

Kaladont je zanimljivija tema od ove

snupsn
Lol
Ali niko to nece podrzati takva mlatenja,nisu ovo 90te

Pa da li si ti normalan? Evo i dalje su ljudi oduševljeni Džakićevim svetonazorom koji se svodi na "sve cenzurisati; kurve, pedere i pedofile pobiti". Čak i neki ljudi koje smatram pametnima su u potpnosti podržali džakijansku filozofiju i spremni su da je brane.

Kaladont je zanimljivija tema od ove

Da, slazem se da su debili.
Trebalo bi im jebati mater. Jedno je kada neko maltretira svog psa a nesto je sasvim drugo kadq neko maltretira tudjeg ili nekog skroz desetog kera. Sta tebe boli kurac sta ja radim mom psu.
Daleko od toga da podrzavam nasilje nad zivotinjama , ali ovo je ispravno razmisljanje.
Pa 80% tih kretena bi tuklo ili vec tuce svoje zene.
Ironicno.

Vi sto vam tema nije zanimljiva, niko vas ne tera da postujete ovde, a ni da citate. Idite na jebeni kaladont onda ili gde god I ne spemujte.

A miki, potpuno si u pravu. Totalno imamo mnooogo takvih debilkoa, zato I kazem da je opasno dati bilo kome neki znak odobravanja da je ok da sprovodi svoju pravdu, jako brzo bi se od plemenitog cilja kao sto je ovaj, doslo na tako nesto.

Gambijev komentar je zanimljiviji od ove teme

Jesi im slao donacije da operisu kera, botino?

E pa moramo funkcionisati kao drustvo bez straha od debilkoa.Koliko god da ih ima.

O cemu god da se radi,ne mora ovo,bilo sta.

Pa naravno, ali ne treba im klimniti glavom da je ok da oni kao nesto sude ili nesto. Neka se zadrze na Blic komentarima gde im je I mesto.

Ne samo kao drustvo nego i kao pojedinci.

kolko se dzakic trudi da ostavi utisak odmerenog i elokventnog mladica.....a u onoj emisiji gde je bio sa onim smaracem crnogorcem je pokazao svoje limite i nemoc

Kad neko lema zenu i decu u kuci, o tome se cuti, domacinska stvar, jel. I trazi se da institucije reaguju, a niko ne alarmira te institucije. A ako se kojim slucajem nadje neko da obavesti dragu policiju, to je procedura koju nase drage institucije razvuku na xyz meseci, pa ko ziv, ko mrtav. Ja nemam nista protiv institucija, dokle god rade svoj jebeni posao. To je njihov jedini smisao, jedini razlog zasto postoje i jedini razlog zasto se tolke pare daju na njih. Ako ne mogu da odrade poso, mrs u kurac.

Brate ja cisto sumnjam da bi neko u ovo danasnje vreme mogo uopste da tuce bilo koju zenu sobzirom kako postoji devojka koja je toliko zahtevna da je znaci u stanju zbog sitnice da raskine sa tobom.Ta zena koju on moze da tuce je ona koja je bas dosta ponizna i veoma oprostiva po prirodi kad moze takvo nesto da mu prasta.Ja nekad se stvarno upitam za to da neke zene stvarno umeju da preteraju sa time da se ponasaju kao da je momak srecan sto je ima i shodno tome ce pocne namerno da uskracuje seks i namerno da se prema njemu ophodi tako da on mora nju da trpi, i takve devojke ne podnosim i one se najcesce zale i sumnjaju da ih neko vara.Ja nisam za to da se zena treba tuci ali sam za to da i ona mene necim obraduje kao time sto bi oprobali neku od poza sto vidimo na netu.Tebra gotovo skrenusmo u off-topic s temama

uskracivanje seksa u vezi je dar sa neba bukvalno....jbt ko da jebes sestru

Колико ја знам кланице су за клање а клање је насиље па није баш необично да долази до патње, Сојо

Али
Суштински је аутор Сојин у праву јер да се троглодити окупљају око заштите било чега не иде, по среди је интерес и то ниске врсте и треба их угњетавати као и све остале праводринаше уосталом