Prijava

Lukac je jos gori leba mi

Zajebavam se bre. Cccc ahahahahahhahaha ☺️

Treba melk glavu sosrosa da fotosopira u stomak alexandera

I dalje je to soros

Da li se kačenje btc linkova na temi TEORIJE ZAVERE prašta? Da li se možda čak i zahteva u određenim situacijama da bi sve bilo u duhu teme?

Ejduse ti to najbolje znaš, vrati nam se sa jednim Clair De Lune introm uz koji dečica najslađe pavkaju

https://www.instagram.com/p/CuFzk5PR0gp/
Čitam nešto na temu egregora pa me podseti da mi ovo sve sami stvaramo jer verujemo u to

Prestajem da verujem u teorije zavere

Ja izneverovao, zloupotrebljava se tehnologija, prisluskuju nas i zloupotrebljavaju podatke, treba sutra da idem za USA od shocka cu umesto da letim avionom preplivati atlantik

Jadan li je onaj što je zadužen da mene prisluškuje i promatra, ceo dan sedim igram igrice i davim majmuna, kakvih li se zvukova taj jadnik naslušao neće mu pomoći nikakva terapija za života budiće se u po noći obliven hladnim znojem misleći da je moj power-grunt došao iz susedne sobe.

Ahha sad mi u glavi onaj meme sa zgrozenim fbi agentom koji je u fazonu “not again”

Ja cu svom agentu da kazem iz kojeg je plemena toliko mogu ucinjet za njega

Ja izneverovao, zloupotrebljava se tehnologija, prisluskuju nas i zloupotrebljavaju podatke, treba sutra da idem za USA od shocka cu umesto da letim avionom preplivati atlantik

Koga boli kurac da te prisluškuje mejmune, ovde se radi o digital ID otimanju i onih 5% sloboda što ti je ostalo. Tipa izdrkaš kurac kući gde te ni glowie više ne posmatra jer sve radi AI, nakon što si isprosipo materiju u čarapu ili teglu ko Melk i oćeš dizađeš da kupiš mleko da se nadopuniš kako bi ponovio drkicu onaj automat u Maxiju ti traži da prisloniš lice da ga skenira i deducira CBDC kojnove uz pitanje "treba li maramica ili ubrusa?" Još ti ponudi tri plus jedan gratis jer ti je socijalni skor iznad 80. Završiš to sve jelte, izađeš da naručiš taxi i dočeka te Tesla bez volana, u sred vožnje se okine alarm koji je detektovao tragove THCa na prstima i ovaj te odveze direkt u MUP gde te ispred sačeka robot pas sa automatskom emarom uperenom u tebe da ne pobegneš i nakon što ti skenira facu i otvari dosije na licu mesta samo čuješ ženski busplus glas iz njega: "Vaša pametna soba je blokirana na neodređeno, molim Vas sačekajte konfirmaciju završetka pretresa koja će stići na vaš pametni telefon, prijatan dan želim"

pa što si koristio THC majmune

bukv true fazon i treba da te apse mejmune

narkomančino pogana

EDIT: I majmune

Где се ухвати баш за THC, боље речено "противите се педофилима/трихиљадитом бустеру, транџама, милијарди полова, Рио Тинту.... не може то тако господине мајмуне, биће вам скинуто све са вашег дигиталног рачуна и социјални кредит иде на -50 док се не поправите и научите да поштујете демократију."

Изгледа да је дивљи Бил одрадио симулацију за нову авантуру 2025. ал' ме мрзи да проверавам сад колико је леџит па ко 'оће нек се јебава. https://dailytelegraph.co.nz/covid-19/watch-bill-gates-and-who-preparing-for-next-pandemic-seers-virus-in-2025/

Ал' му верујем на реч 1:45 https://www.youtube.com/watch?v=z-kq4YpyFp0