Prijava

Posto sam popularan kod naloga ne starijih od mesec dana na ovom sajtou evo jedna tema gde cemo se zajedno okupiti. Ujedno i mojih prvih 10ak subskrajbera kad krenem sa yt

Offtopic... jel shvatate vi da u ovom trenutku postoji hiljade i hiljade ljudi, što na strani vlasti, što na strani opozicije, koji su obavezni da u svakom trenutku botuju, tvituju, ritvituju, daju pluseve i minuseve na komentare, da ulaze u debilne diskusije, da pišu "sergej popij drogu" i "vučiću ubio si čitavu generaciju mladih"...

A mi braćo, živimo skromne živote, radimo svoj poso, gledamo filmove, igramo igrice, sprdamo ovde... hvala Bogu dobrom što nam je ovo omogućio.

Spreman da kliknem subscribe

Zap da li si spreman da budemo #1 influenseri u #2019

Konačno brate, ako nastavimo da samo balavimo i kenjamo u prazno, ništa od naše internet slave, moramo da uložimo neki rad da bi smo dobili nešto zauzvrat. Ne znam šta konkretno planiraš, ali ako dobijem neku ideju koja bi ti po mojoj proceni bila od pomoći, rado ću ti je ustupiti za sub, brat moj
https://m.youtube.com/watch?v=np6Oq_egFnU

Ma šta ce mi to u zivotu, imam teglu ajvara, zenu koja me voli iako sam debilkos siromasni i sluzi me zdravlje fala Bogu

Pisite ovde ideje za kontent za prvi video

Pa igraj fortnajt sta znam

ko zeli da me prati na instagramu: @dejancikara

Nzm za vas ali ja kad krenem sa svojim jućub kanalom kačiću psihodelične animacije u cilju buđenja naših mladih naraštaja

SVOJE psihodelične animacije, važno je napomenuti

Hoces da nagovaras decu da jedu gljive jebo li te olanik mahniti

Moramo da pratimo trendove, znači, da se obrađuju aktuelne teme, gledamo šta trenutno pali internet, i to peglamo

Znači, od nostalgije slaba vajda, eventualno rimejk starih fora i prodavanje za nove

Fokus je na mlađoj populaciji, oni su realno 90% tržišta

Ljubaznost pre svega

Nikako se ne baviti isključivo jednom tematikom, jer tad rizikuješ da postaneš sekta sa plafon 10k subova

Moda, teretana, muzika, sport, reakcije na klipove

Gledaš i ostale jutjubere i kradeš zanat

Može nešto i na Glišin fazon, ako znaš da radiš te kratke animacije na kompu

DIY vrlo popularno

Kako napraviti uspjesan yt kanal u Srbiji?

1. Odete u Vranje
2. Nadjete malog Janka i prebijete ga (ne puno)
3. Pustite ga da snimi klip pod nazivom PRETUČEN SAM :'( NIJE CLICKBAIT
4. On u tom klipu detaljno ispriča kako ste ga tukli (kao sto inace detaljno prepricava sve)
5. Trazite ga da mu se izvinite i da snimi klip vaseg pomirenja i zahtjevate da vas kanal objavi u deskripciji
6. Radoznala decurlija pohrli na vas kanal i klikne sub