Prijava

Već dobrih meseca 3 merkam jednu malu: fina, kulturna, pametna i stidljiva......naglasiću stidljiva jer otvara usta na mesečnom nivou i pritom ima neki niskotonsi vibrirajući glas nalik Sojin....nego da se vratim na temu...devojka je veoma stidljiva i samim time ne pokazuje nikakve jebene emocije....još od prvog septembra mi je zapala za oko..imali smo neku spojenu nastavu (ona je prirodni ja društveni što jelte dodatno otezava situaciju) i prosto mi je u jebenim mislima od tada...da budem iskren nije preterano "zgodna" što se tiče "atributa" nako mršava veoma bledunjava(što je meni zapravo poprilično ljepo) nosi neke poarovske detektivske kapute i naočare....ali pak ispoljava nekom nevinom spokojnom stidljivom aurom....da ako niste već shvatili zacepao sam se do ušiju...i sad pošto jelte ne ide u moj razred neznam je i pitao sam jednog druga koji ide sa njom u razred da mi kaže neke stvari o njoj.....e pa klošar je razglasio celom prvom četiri da mi se ona dopada.......i sad očigledno je neprijatno i meni i njoj.......inače često se pravi da me "ne gleda dok krajičkom oka posmatra" kada napravim kontakt očima često se izbezumi i postidi u pogleda dolje......često je prolazim pored nje dok priča sa drugaricama....čim ugleda visok domitanti stas mladog jana...presče se..izbezumi i pogleda dole levo ili desno..molim neke savete za mladog Jana i njegovu situaciju......-

Mucki je sutni u ledja i napastvuj,jer ces to svakako raditi za koji godinu,pa zasto cekati?

Ne, nemoj joj prici

Ima blek poentu, moram se složiti. Mada ne znam ni zašto će ti neka koja

otvara usta na mesečnom nivou 

xexexe

Vidim da smo lepo počeli...samo tako...nije da nisam dovoljno iznerviran i smoren...

Uhvati je za kosu onako iza glave, unesi joj se u facu i pitaj je: "BIL POŠLA SA MNOM"?

Ne pricaj sa njom nabodi je ako me razumes xe xe xe

"jel ti ovo miriše na hloroform? xexe"

I ja budala pitam ozbiljna pitanja na Vukajliji......molim budite korektni.

Tuferu ti si psihički bolesnik, kako god da joj priđeš odbiće te.

E jebemu mater, sad pitas, kad je maestro otisao na baustel u nemacku

Samo joj reci da je sva egzistencija bol

Jesam jebeš mi mater....ali bar nisam toksična kisela jedinka koja napada klince preko interneta.

Stani ispred nje da je pitas dal hoce na caj sa tobom i kad krenes da mucas i crvenis a ona da te gleda cudno ti je nabodi u glavu. I onda je sutiraj nogom u bubreg na skolskom hodniku

pridji joj polako
zagrli je jako
zeli biti sigurna da je stvarno zelis
i pazi ovako
da je nisi tako
ako cuje ona
da s nekom drugom
krevet dijelis

Svakako ne bi jebao,ovako ce te se barem plasiti.

цитирај Дина Мерлина, он воли тако те ситуације

о не ти ниси отишла још си ту, још стојиш ту, у сјенци грана.
и није живот прошао нисмо уморни, и нема на нама рана?

Bučno, satjeraj je u neki ćošak i natjeraj je da ti odgovori na minimum 5 pitanja (bar jedno mora biti "je li, a?" ) . Ignoriši plač.

Svakako ne bi jebao,ovako ce te se barem plasiti.

vidim da se uveliko donose zaključci o osobi koju nikad nisi upoznao ni razgovarao...da razjasnim...generalno nemam probleme sa devojkama...kažem generalno jer se ova konkretno razlikuje od ostalih...tiha stidljiva i bez prijatelja...puno je lakše prići glasnim nasmejanim curama