Prijava

Mislim da osoba koja je reproduktivno intaktna, strejt, fizički zdrava, finansijski relativno obezbeđjena i kategorički odbija da pravi decu, nije normalna.

Vaša mišljenja

Такође мислим да није нормална.

Dobro nisam se srećno izrazio sa tim nenormalna, al svakako loša...sebična... itd

Biti glumica
Biti majka
Biti humanitarno biće
Nije lako

Ако свом детету не може да пружи ништа сем љубави, онда свакако не треба да га прави.

Pa ljudi su sebični...šta je problem?
Ovi koji imaju djecu ne znači da nijesu sebični nego nijesu uspjeli da odole pritisku.
Samo mali broj zaista razumski želi tu djecu.

Dosta je neplaniranih trudnoća, dosta je razmisljanja kako to "treba" da se "odradi" misleći na djecu i dosta je dosade.
Malo ljudi baš razmisli o tome.

свjecна свега
Biti glumica
Biti majka
Biti humanitarno biće

Biti isti
Biti poseban
Biti slobodan
Biti samo svoj

Ja lično za sebe mislim da ne bi bio najsjajniji otac, al svakako želim decu

ja bi pravio no nemam s kim

ja hocu djecu, kad to spomenem u drustvu gledaju me kao degenerika, ispadoh manjina
a garantujem da na kraju ja necu imati djecu a oni ce da pumpaju po desetoro

A zašto želiš Zapata? Samo pitam.

Pravite ih, samo nemojte njihove slike držat kao vaše profilne aman.

Meni je to ok, nije svako materijal za roditelja da se ne lazemo

Biti isti
Biti poseban
Biti slobodan
Biti samo svoj

Hahah htjedoh ovo napisati ali si bio brzi

Marijou majko bouzija da li vidis sta rade sa tvoujom decoom...

Teram brata da dobije decu, da bih bio stric.
Kao sa psom: neko će se brinuti 23 sata o njima, ja dođem i igram se jedan sat i to je to.

Normalna je. Svaka životinjska vrsta kao i ljudi ima genetske degenerike koji ne produžavaju vrstu. Priroda selekcija. Tako se samo bolji geni prenose dok se slabi zatiru. Ukratko: loši geni -> ne prenose se

Хах Маестро, па ти си онда на свет дошао НА ФОРУ. Није ни чудо што си сав тако бангав

kad zamislim da mi dete može postati svaki onaj što kolje mačke ili tako neki kreten izgubim želju za tim
generalno mi se trenutno nema dete... videćemo šta kaže devojka i koliko može ona da izdrži bez dece