Prijava

Znam dje ti djeca idu u školu.
Možda ću ih ja jedan dan sačekati, da ne ideš ti.

Naučite ih da idu sama
Kakva je to medvedja usluga

Odgovoriću ti onako kako se nadam da sam čuo jednu curu šta je rekla nekome preko telefona 'Nadam se da će te Bog pitati nešto'

naučite školu da dolazi kod vas

Morala sam obrisati zadnja dva komentara da bi proradila tema. Neće drugacije. :(

Postujte ponovo.

Маестро ♦ Ja ako da mili bog pravim dogodine

Nadam se da će ti bolje ići nego sa pravljenjem para.

Маестро, можда би било боље да ти их ја оправим, јер ти си ризичан, могао би направити ђецу уместо деце. Пол бирај сам

E da. Nije normalna. Prirodno je da čovek želi da ima potomstvom, to je instinkt, kao i svaki drugi.

Drugo deca su divna i umeju da obogate život na mnogo načina.

Treće, jednom sam čula da roditeljstvo nije za svakoga i kako vreme prolazi sve više sam sigurna u to.
Dobar roditelj u osnovi mora biti dobar čovek. A to je retkost danas. Pa tako imamo mnogo dece za koju se baš i ne može reći da su anđeli.

Овој Веснам се баш примећује та тупава, камењарска линија кроз комуникацију

Апофе, твој велики поштовалац сам. иначе не знам што се сви извињавају нешто Мажестику, колико се сећам он се убраја у главе за малтретирање овде :)

Vesna je divna žena. Al pomalo voli da troluje. Nemoj 50 cent prestrog biti.

Ne trolujem ja.
Nego ne treba ljude dirati u bolne tačke.

to je bob, standardno zbija šale ovuda.

па да си свјесна свјега, вероватно би. али немаш ту камерицу за објективно самопосматрање у глави, тупави створе. не увиђаш да си панинаро с ђаном. тугица

nemojte mu reći nešto pa da vam bude žao kada ga banuju. pozdrav, druže Bobe :)

besmisleno je pritiskati ljude da moraju imati decu. evo ja imam, volim ih i htela sam ih, a to ne znači da svako hoće da ima decu
ima ljudi koji mogu biti ispunjeni i bez dece, a okruženje ih pritiska da život bez dece nema smisla. potpuna glupost

Imaj djecu ako oćeš, ali pazi. Da mi je nik 50 cent, ja ne bih.
Ali ti odlučuješ.

Biti dobar čevek ne isključuje mogućnost da će vam deca biti klasični debili drkadžijski.

Ne želeti decu nije notmalno, još gori su oni intelektualni primati što štancaju decu samo zato što mogu, pa se ta deca zlopate u odrastanju. A taj primat ide i pravi decu kako koju ženu dohvati, jer je ograničen na iskonske seksualne pobude.