Prijava

Znam, znam da želite da ostavite neki sarkastično uvredljivi komentar na moj račun. Ali molim vas da se iole suzdržite. Ovako imam veće nekoliko godina ozbiljne probleme sa temperamentom i besom, na najmanje provokacije, ne slaganja ili nezgodne situacije, respondujem sa uvredama, psovkama i nadasve ne korketnim ponašanjem. Što sam stariji ovakva ponašanja su sve češća i jača. Nedavno sam popio opomenu pred ukor...jer sam na sred časa poslao druga u kurac...jer mi nije hteo pozajmiti knjigu iz ruskog...pred profesorkom....takođe nemam obzira prema bilo kakvoj formi autoriteta...ako shvatim da me je neko zrgešio bilo da je to stariji, profesor ili drug...oteraću ih bez pardona u kurac...tako da bih pitao neke vaše savete za simrenje i samokontrolu.

Само јако легендо!

Pojebi se sa onom stidljivom biće ti lakše

Шта си то управо благоизјавио о мени, некрсту један?
Само да спознаш, да сам свршио Богословију као први свештенослужитељ у поколењу, да сам учествовао у небројеним ходочашћима по Светим Местима и иза себе имам преко три стотине потврђених Литургија.
Васпитан сам у црквеном појању и најбољи сам старословенски језикословац у читавој Српској Православној Цркви. Ти за мене ниси ништа до само још једна нечасна душа.
Окајаћу ти грехе са таквом богобојажљивом скрушеношћу каквa није забележена ни у једној житији ниједног Свеца наше Православне Цркве, запамти ове моје философске поуке. Мислио си да можеш заслужити Царство Небеско бласфемишући о мени и вређати покојника преко Светомрежја?
Помоли се Господу, семе сотонино.
Док ово благоугодно философирамо, моје молитве путују светим каналима до мреже монаха иследника на Светој Гори и твоја И П адреса се забележава па се боље припреми за Армагедон који ће душу твоју нечисту опрати Пресветом Олујом и ваздигнути те до Небеских Висина. Благословено си окајан, грешниче. У молитвама својим пресветим могу светлосним брзинама Светога Духа да се трансупстанцирам било гдје на Земљи у било које доба, и могу ти грехе окајати на седам стотина начина, и то само користећи Катихизис. Али нисам само благопоучен у вештинама молитве, већ имам приступ и васцелом возном парку Српске Православне Цркве и све ћу то благоупотребити да грешно земаљско битисање твоје оперем у Светлости Господа нашег Исуса Христа. Да си само знао какав Страшни Суд ће твоје богохуљење наднети над твој земаљски живот, можда би погнуо главу и примио благодат Светога Духа у миру и тишини. Али Сотона те на грех наведе, и ниси могао да се одупреш нечастивим силама његовим, и платићеш освештење животног простора своме пароху. Обасућу те бескрајном љубављу Светога Духа и ти ћеш се ваздигнути у Њему и славићеш Њега постећи среду и петак на води и хлебу.
Овим речима те разрешујем греха, сине.

Pojebi se sa onom stidljivom biće ti lakše

И дери се на њу...... ружне ствари јој говори...... двије муве једним ударцем. поз.

Forum ne menja psihologa.

Бесмртан сам. Моја бесмртност је нужна једном чињеницом да Бог неће хтети да заувек угаси пламен љубави који се запалио за Њега у мом срцу.

----------------
Онај који је стекао љубав према Богу, живи у свету као да и не постоји. Он се сав претворио у љубав према Богу и напустио је све земаљске привезаности. Ко истински љуби Бога, сматра себе за странца и дошљака на овој земљи, јер у стремљењу према Богу душом и умом својим, он гледа само на Бога.
----------------

Шта си то управо благоизјавио о мени, некрсту један?
Само да спознаш, да сам свршио Богословију као први свештенослужитељ у поколењу, да сам учествовао у небројеним ходочашћима по Светим Местима и иза себе имам преко три стотине потврђених Литургија.
Васпитан сам у црквеном појању и најбољи сам старословенски језикословац у читавој Српској Православној Цркви. Ти за мене ниси ништа до само још једна нечасна душа.
Окајаћу ти грехе са таквом богобојажљивом скрушеношћу каквa није забележена ни у једној житији ниједног Свеца наше Православне Цркве, запамти ове моје философске поуке. Мислио си да можеш заслужити Царство Небеско бласфемишући о мени и вређати покојника преко Светомрежја?
Помоли се Господу, семе сотонино.
Док ово благоугодно философирамо, моје молитве путују светим каналима до мреже монаха иследника на Светој Гори и твоја И П адреса се забележава па се боље припреми за Армагедон који ће душу твоју нечисту опрати Пресветом Олујом и ваздигнути те до Небеских Висина. Благословено си окајан, грешниче. У молитвама својим пресветим могу светлосним брзинама Светога Духа да се трансупстанцирам било гдје на Земљи у било које доба, и могу ти грехе окајати на седам стотина начина, и то само користећи Катихизис. Али нисам само благопоучен у вештинама молитве, већ имам приступ и васцелом возном парку Српске Православне Цркве и све ћу то благоупотребити да грешно земаљско битисање твоје оперем у Светлости Господа нашег Исуса Христа. Да си само знао какав Страшни Суд ће твоје богохуљење наднети над твој земаљски живот, можда би погнуо главу и примио благодат Светога Духа у миру и тишини. Али Сотона те на грех наведе, и ниси могао да се одупреш нечастивим силама његовим, и платићеш освештење животног простора своме пароху. Обасућу те бескрајном љубављу Светога Духа и ти ћеш се ваздигнути у Њему и славићеш Њега постећи среду и петак на води и хлебу.
Овим речима те разрешујем греха, сине.

Imam osećaj da ću leteti iz Gimnazije ako ne sredim temperament.

па пребаци се у техничку тамо су све л000одиtѕе

zajebi, ako ne trolujes ozbiljan je problem koji sam i ja imao u srednjoj. a prevazisao sam ga tako sto sam na silu terao sebe da budem smiren, i vremenom tako stvarno postao smiren. ako hoces da se promijenis, mozes, to je sve u glavi... tesko jeste, ali izvodljivo. kad osetis da si ljut, zatvori oci, sedi i cuti. i prodje. i svaki dan govori sebi da se vise nikad neces naljutiti. zacudices se kakve kocnice mozak ima, japanskog kvaliteta.

Što se tiče ove stidljive...mal je nisam oterao u kurac...imamo grupu na Wats apu....sva četiri razreda....počeo sam da iznosim moje ogromno nezadovoljstvo u vidu psovanja nacionalnosti profesorka...zatim dođe ona "znaš ne bih trebao da svoje probleme iznosiš u grupu"

Zanimljivo je...sto sam u trenutku besa sposoban da kazem svakavke stvari...bilo kome bilo gde...dok se posle nekoliko minuta ozbiljno kajem...

pa to ti kazem, zakoči na tih pet minuta, na silu

Što sam stariji moj bes je sve jači....bio sam na milimetar da oteram u kurac devojku koja mi se sviđa.....prosto imam osećaj neverovatnog besa i frustracije.....jebeno

danas su njih 6-7 iz tehničke škole (3-4 godina) grudvama gađali prolaznike...bio sam na milimetar da im se koletivno najebem mile matere....da jesam sada bih verovatno bio na VMA...

Znam, znam da želite da ostavite neki sarkastično uvredljivi komentar na moj račun. Ali molim vas da se iole suzdržite. Ovako imam veće nekoliko godina ozbiljne probleme sa temperamentom i besom, na najmanje provokacije, ne slaganja ili nezgodne situacije, respondujem sa uvredama, psovkama i nadasve ne korketnim ponašanjem. Što sam stariji ovakva ponašanja su sve češća i jača. Nedavno sam popio opomenu pred ukor...jer sam na sred časa poslao druga u kurac...jer mi nije hteo pozajmiti knjigu iz ruskog...pred profesorkom....takođe nemam obzira prema bilo kakvoj formi autoriteta...ako shvatim da me je neko zrgešio bilo da je to stariji, profesor ili drug...oteraću ih bez pardona u kurac...tako da bih pitao neke vaše savete za simrenje i samokontrolu.

respondujem

hahahahahhahahhahahahahha

jel ovaj Jan duplak Maestrov?
Paralela je latentni fegetluk koji izbija iz avatara obojice i otvaranje kao nekih polu patišpanj tema, traženje saveta u Bravo maniru.