Prijava

Национализам је љубав према свом народу и презир према удјелу страног фактора у властитој држави и етничком простору. Американци су националисти и зато немају 80% страних производа на свом тлу и не могу странци да им воде главну ријеч као што је ствар код нас. Национализам је слабо повезив са шовинизмом, штавише логичка фалација је повезивати га са неком врстом мржње. Све успјешне капиталистичке земље увијек предводе националисти и види како им је добро а како је нама.

I nije mi jasno sto ova pizda nije odavno banovana s obzirom da je vec nekoliko puta sirio antisrpsku propagandu na sajtu

Revo, tebra, lakše malo sa otvaranjem tema, malo si našo pa zašo ok?

Nacionalizam je, prije svega, paranoja. Kolektivna i pojedinačna paranoja. Kao kolektivna paranoja, ona je posljedica zavisti i straha, a iznad svega posljedica gubljenja individualne svijesti; te, prema tome, kolektivna paranoja i nije ništa drugo do zbir individualnih paranoja doveden do paroksizma.

Mali Mujo da ponovim zmiuga loma

Тхе Проф napisao sam da nije provokacija i naglasio da se ne radi samo o srpskom nacionalizmu, ali pošto je sajt srpski onda pričamo o srpskom nacionalizmu.

Amerikanci koji su nacionalisti nisu nista pridoneli razvoju Amerike,drzave u Americi koje nisu takve su doprinele i nemaju veze sa ovim rednecima nacionalistickim.

Teško je danas biti Srbin na ovom sajtu.

Ajde mujo smiri se malo. Ne zaboravljam ja da si ti bosanac koji je otisao trbuhom za kruhom u pazi sta izgovaram - Srbiju. Zapata to moze da kaze on je rodjen u Srbiji, ti si iz Rsa a znam da vas smatraju ljaljanima kad dodjete u Bg

neko-ztj9yudu ameri daju preko 150 milijardi na vojsku, oni mogu biti šta hoće

Dilan Dože pa tema se zove srpski nacionalizam.

Za dalju raspravu nisam kompetentan da govorim; nisam srbin i ne zanima me tema.

Ok je diskusija na kulturan i relativno uljudan način. Samo kažem da je dosta tema za jedan dan, ionako spadaju dve u "Raznorazno pitanje"...

Pliduuu ma pusti budalu, vidiš da nije dobre glave

Plidu ne mijesaj se, znam ja da prirodno naginjes na njegovu stranu, ali ako mozes ti normalno da se ponasas i funkcionises sa svima nama moze i on, a ne da kaci ovde svaki drugi dan neku antisrpsku propagandu. Treba mu dati trajni ban, nek ide na neki balijski forum pa nek se tamo proserava, a ne ovde da provocira. I kakve veze ima gde je ko rodjen, vidi se da je on prvi nacionalisticko govno i da namjerno provocira, gde god ko bio rodjen ima pravo nekome reci da je pizda i da sisa kurac, to je bar elementarno ljudsko pravo, Beograd nema veze s tim, cak ako cemo gledati mjesto rodjenja ima vise logike da ga ja prozivam jer sam se vise puta susretao sa muslimanskim nacionalistima i govnima nego bilo ko ko zivi u Beogradu

Ajde mujo smiri se malo. Ne zaboravljam ja da si ti bosanac koji je otisao trbuhom za kruhom u pazi sta izgovaram - Srbiju. Zapata to moze da kaze on je rodjen u Srbiji, ti si iz Rsa a znam da vas smatraju ljaljanima kad dodjete u Bg

Република Српска ће увијек бити ту да вам боде очи и да се живи изједате због њеног постојања. Сви прави Срби је безусловно подржавају а ви кентаури муџашки можете само да кмечите док вам Додик уноси тробојку усред талибанског Сарајева. Толико.

srpska nacija je prestala da postoji posle 500god pod turcima jbg

Rsa

Кхахахахах.. па који левел комплекса је ово кад се боје и да нам име изговоре.