Prijava

Poslednja opomena pred lok i banove. Zvezda gubi jebeno, mojnete lošu priču dodatno...

Danas se najviše isplati biti musliman na sajtu. Zvati se Mujo. Takvi najbolje prolaze ovde.

profe ne budi kušač purca i odjebi u skokovima

Bespotrebna tema, samo potpaljuješ vatru. Toliko od mene.

Neću, Pani, ionako si sad ti tu :*

P.s upozorenje stoji

Poslednja opomena pred lok i banove. Zvezda gubi jebeno, mojnete lošu priču dodatno...

Ооо јеби цигане !!

Izvinjavam se profe, samo da im kazem da nisam nista lose mislio. Imam sredjen zivot, boli me kurac za stanje na balkanu, jedino bi mi bilo zao par nekretnina dole. Dobar zivot imam ja (sto bi rekla Kaća) da bih se zamarao nacionalnoscu haha

Ma jedite bre govna vi koji ne volite Srbe!

Ma udrite priču samo bez uvreda i gadosti, na to sam mislio...

a i na zvezdu se poserem kad je već pomenuste

Нема никакве приче овдје кад тему отвара несрбин. Није је сигурно направио због жеље за неком дебатом него чисто да индиректно вријеђа све Србе на овом сајту.

И да, треба да се банује због овог.

srbi postojanjem vrijeđaju zdrav razum posebno ovi iz bosne (trebinje i okolina)

Pa ne vredja Srbe nego nacionaliste barem u ovoj temi,stoku koju nas unistava i treba vredjati.

Ako znaci modovima necu ja vise napusavati ovog majmuna ovde, ali probajte samo otici na neki muslimanski ili hrvatski sajt i pisati tamo gluposti protiv njih, pa brojte u sekundama koliko ce im trebati da vas trajno banuju, a vi ovog ovde konstantno tolerisete.

Zapata to moze da kaze on je rodjen u Srbiji,

Той е българин xd

Bukvalno kazete da ga treba banovati i da nema pravo na misljenje zato sto nije Srbin.

Mujo, diskutuj brate, zašto ne bi postovao? Svako ima pravo na mišljenje, šta mene boli uvo za hrvatske i muslimanske sajtove, mi smo nebeski narod poyyy