Prijava

Goca Trzan ima YT kanal i cesto pravi Q&A klipove. Jaaaaako se pali, tipa kad joj neko istrese cinjenice u lice ona kaze ''gospodine ne kaze se jel nego jer'' i sve tako se hvata za svaku slamku da njena bude poslednja. Preiritantna je i preutripovana da je neki faktor.
Zato predlazem: LJUTO TROLOVANJE

Čekamo da krene snimanje raznig vNogova po gradu i da krene sa strimovanjem majnkrafta ili šta je već danas popularno od igrica za strimovanje.

Дај деје гола.

Mozda se prilagodjava sceni, i onako su skoro svi domaci jutjuberi ili djeca, ili debili, ili djeca debili

Inace Goca propala, uskoro ce Bivsi Muz Goce Trzan postati poznatiji nego sama Goca Trzan

sta je QiA? inace godinama unazad za nju pricam da je najutripovanija zgadija na estradi, ispod prosecnog izgleda u godinama umislja kako piletina silji kurac na nju i kako je neodoljiva...

sta je QiA?

Questions & Answers

Воли млади курац.

Uskoro će da napusti i ovog muža ne bi li se udala za nekog od ove dečurlije koju sad ocenjuje

Daj link gde trolamo

Podrska ide mi na kurac godinama najgadura estrade sig (sig)

ja ne znam cime je trolovati kad skroz malo znam o njoj, a ne da mi se upoznavati je sad kroz ove snimke. nesto bih joj opsovao samo, ali to je glupo.

Karacemo gocu trzan. Vukajlijasi su je uzeli na zub a mi smo poznati kao mnogo jaka klapa

Klasična jedačica govana i prenabeđeni drkoš od žene.

Sećam se na srvajveru, podele ih odmah na početku na muškarce i žene. Ostale žene krenu da kukaju kako će bez muškaraca na pustom ostrvu, treba kamp da se pravi, hrana i to.

A jedačica govana Goca je bila u fazonu ŠTA BRE KOJ KURAC MUŠKARCI MI SMO JAKE ŽENE MI MOŽEMO SVE SAME!

Ide prilog posle nedelju dana, muškarci napravili kamp na dva sprata, jedu ribu, prave bazen. Žene kisnu u nekom sklepanom šatoru izgladnele a Goca glođe svoje usmine od besa i nemoći.

Lepo bilo za videti je tako.

Pomoć mi treba
Zašto ja mešam Natašu Bekvalac i Gocu Tržan?

Ja sam sve vreme mislio da se Goca Tržan udavala 10x kad ono nije nego je Naca

Jedva sam izdržao ovih 13 minuta da odslušam

Goca Tržan bezalkoholna verzija Nixe Zizu