Goca Trzan

  1. Glupane,
    Ti nisi evropski čovek širokih shvatanja?

  2. kakva velika guzica odraz lenjosti sta PISES ti

  3. A to misliš.
    Pa ja to tako vidim. Možda grešim. Al kad vežbaš redovno nema velike guzice.

  4. Nije papet pozivao na hejt već na

    LJUTO
    J
    U
    T
    O

    TROLOVANJE

  5. upravo suprotno partizanko.

  6. kad vezbas redovno guzica postane nekako kockasta
    do gena je po mom misljenju
    naravno gojazna guzica ostaje odvratna ali zena normalne kilaze bez vezbanja moze da bude i lenja imace 300x bolju bulju od neke koja vezba i ima losu

  7. Eto. Sve sam pogrešno shvatila. Povlačim se sa teme, jer očigledno nisam joj dorasla.
    Pratiću u tišini. Vi samo nastavite.

  8. "guzica ne može bit prevelika" - njegoš

  9. Što se mene tiče sise mogu da ukinu. Skoro sam pročita da takođe sise vole muškarci nesigurni u sebe što ja nisam tako da se poklapa

  10. super ajde da se vratimo na temu nerviranja zene kojoj bioloski sat otkucava i zanimljiva je 2%

  11. Pa nisi ti toliki glupan vidim ja

  12. super ajde da se vratimo na temu nerviranja zene kojoj bioloski sat otkucava i zanimljiva je 2%

    zašto da zajebavamo majke one su nas rodile

  13. Који се курац уопште прича о њој? Да није утриповала да зна да пева била би солидна порнићарка. Штета.

  14. Ima Tržanka neke ok pesme npr ono ćuti negovori je skroz ok pesma nekako me podseća na neku piceriju 2005 godina a ti sa devojkom kao neki dejtić ispitivanje snaga mada to ne bih znao jer u srednjoj nisam imao devojke a ni na faksu nesto ne mnogo

  15. Pre je i pica imala nekako bolji ukus sad sve pice iste

  16. Jao bože sve bih promenio u svom životu ja jlne želim ništa od ovoga

  17. Pre je i pica imala nekako bolji ukus sad sve pice iste

    Solidan

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.