Prijava

Šta je, cirkuzaneru, šta me tako gledaš? Kao da nikada nisi video djevojku za kojom ćeš patiti celog života?

Ako ste za nekoga postali, loši to znači da ste previše dobrog učinili za njega.
:zajebe nekog, napakosti nekom pa se pravi blesav/blesava izigravajući sveca/sveticu

Bolje da me me obese zbog vernosti nego da me nagrade za izdaju.
:izda sve priajtelje da bi zarađivao pare od botovanja za SNS

Uvrede nisu moje oružje. Moje oružje je istina.
:slaže kol'ko zine

Kazu da su zene losi vozaci. Ne bih se slozio. Mene je jedna bas dobro provozala kroz sva psihicka stanja.

''Brate, ništa nije nemoguće osim da osoba ženskog pola ne padne na koljena pred mojim pogledom koji ledi krv u žilama.''-Cupara

A da probam da se vratim na temu i odgovorim tronoscu: ok su mirni protesti ako je cilj takav. Ja nemam pojma sta je cilj ovih protesta al nekako sam skapirao da je cilj da se otera sns. U slucaju da to jeste cilj od mirnih protesta ni kurca nema to odma da bude jasno a ako je cilj tako neka istraga ili nesto onda se mozda i dobije neki djavo. Srbi generalno imaju problem sto hoce sve odmah i sada pa misle e aj protesvujemo dole vucic umesto da izadju na mirne proteste zato sto je novi beograd dobio smanjen budzet, zato sto su izjebali zakon o trudnicama po kojem je nemoguce da zena decu rodi jedno za drugim, sto kupuju nova dokumenta cim im se digne kurac da promene ime ulice jer je trenutno ime nepodobno itd itd itd. Mislim da je i kelt pricao o tome jednom, treba da se menja od najsitnijih stvari odatle se pocinje, tako se menja sistem. A u dobrom sistemu ne moze vlast puno da zasere cak i da je najgora ikada. Pusti vucica nek on sa bratom zgrce milijarde vidi prvo zasto u tvom mestu placaju decije igraliste pola miliona evra. Pa kad taj nebitni pajser koji koristi ono sto mu je omoguceno zavrsi u zatvoru onda rokaj drugog pa treceg pa predji na vece. Treba krenuti od tipa jebene kablovske pa izaci na ulicu i traziti da imas vise provajdera a ne samo jedan u ponudi(jer nece jedni drugima u teren) pa imas npr samo arenu a ne sport klub. Takvim stvarima se treba posvetiti jer su resive, mislim banalizovao sam ali prvo od najsitnijih. Tipa naplacuju str radnjama 40k godisnje ako imaju tranzistor unutra kao muzicki dinar i sve str radnje uzmu i plate jebenih 40k nizasta samo jer smo beskicmenjaci jebeni koji nisu u stanju da se izbore sa nekom budjavom agencijom ovakve vrste ili smrdljivim parking servisom a ne da sruse predsednika koji je zajahao.

Svaka čast za muda al prekrečit će ona to

thilmo promasio si poentu citata za bednike, misli se na pickopacenike a ne na ostali tip bednika, iskljucivo citati kojima pokusavaju da jebu gnjate

Неки људи су толико сиромашни да је новац све што имају

Lijep citat ima onaj slican kao zao mi je dece kojima roditelji nisu mogli pruziti nista sem novca

Ах! Увијек ме у срце погоди.

Не бих желио да останем упамћен као добар голман већ као добар човјек.
Икер Касиљас