Prijava

Po prvi put u životu imam kera od juče i jutros ga izvedem da piša i sere, i on leži tu ko debilko neki, i ja ok, i on udje u kuću i isere se i ispiša se
Jel retardiran jel treba da ga uspavam šta

Nisam veterinar ali sam imao kera.Desava se to prvi put,nauci brzo da ne sme u kuci nikako da sere i pisa nego da uvek mora napolju.Bio je jako nemiran ali je znao da mora to da radi napolju i uvek je sapama grebao da se izvede radije nego da to radi u stanu.

Kako da ga naučim, da ga udaram?
I ako da koliko jako otprilike

Udari ga ali mu daj do znanja da ga udaras zbog toga.Buni se dok cistis.

Pa dovoljno jako da ga zaboli ali ne dovoljno jako da ga istrauimiras.

Naučiš ga da to radi na komandu. Kad izađete dođeš do mjesta koje je ok i čekaš da završi. Kažeš bravo i daš da pojede nešto. Brzo se nauči. Kasnije uvijek to prvo odradi kad izađete, pa onda možete dalje

Ako ga imas po prvi put u zivotu,morat ces se na to priviknuti sve dok ga ne "idresiras",s vremena na vrijeme ce se nauciti i priviknuti na to da mora obavljati nuzdu vani.
Al mislim da ga nije vrijedno zbog toga udarati jer je to samo pas,moras biti spreman na takve probleme ako ga mislis imati.

A mlado je to još još se kao "stidi" da piša i sere na sred ulice XD

Šalim se, nemam pojma, ali i meni se u početku dešavalo kad sam imao kera da neće da obavlja nuždu vani, onda čim uđe u kuću ispiša se i isere se. Postopeno je s vremenom prvo počeo da zapišava bandere i zidove napolju, da bi na kraju krenuo i da kenja po asfaltu.

Kreni kad se uneredi u kući maksimalno jako da se udaraš pesnicama u butine i da skičiš i da mu kažeš da su te modrice zbog njega sve

Šta da ga ne udaram pola sedam ja blejim napolju i čekam ga da sere deset minuta, samo da bi on isro kuću

Blage ćuške ću mu udarati pa ako nauči naučio je

Koj ce ti kurac kuce, ajde CS GO

Nmg galantni kosovče

Zaрata
Cs go i jedna dvola

pre 8 minuta

I ker odma nauči de treba da piša i sere!

i za ovo trebala nova tema?
e za ovakve debilizime treba trajni.

Da, treba tema
Puši kurac

Pa sta ako otvorio temu, leba ne jede sto se kaze