Prijava

ne bi verovo šta je sve bilo, i privatne informacije neke i slike eksplicitne i svašta

sad obrisan berliozu post i opomena da se ne kurobeca NULA DANA TI JE OVO

чисто да прокоментаришем да не би било згорег одбановати вођу јужне трибине вукајлије Бомбаша да се унесе квалитет овде, уколико није запалио за Шведску па га боли курац да се гања са овом дебиланом овде

Ne znam jel još uvijek banovan, ako jeste mislim da to ne mjenja puno. Neće iz nekog razloga da ulazi na sajt ni sa duplog, ne bi ušao ni sa originala.

Коме још Сплићана на сајту?

Ко вам је вођа источне трибине хехе?

Докле репресија над нама Гробарима, стубу свега квалитетног на овом сајту?

ма ти немаш право да навијаш за српске клубове, огрни се шалом сарајевског Жеље и потрчи брзом возу у сусрет

Ти ћеш мени говорит за кога ћу да навијам ретарду. Ја као Србин сигурно ћу увијек бодрит велики ФКП а ти иди учлани се у фк шуто оризари србијанчино гурбецка

Шта ти знаш шта је Партизан, дебилчићу. Имате ваљда неки свој успешан клуб тамо, па навијај за њега, шта се качите за нас вечито ко пијавице

Па дауне хендикепирани знам више о Партизану него што је твој мајушни мозак у стању информација да процесује. Партизан је НАШ клуб зато што смо Срби и ми се не можемо “веееечито качити” за вас зато што смо ви и ми исти народ глупог те јебем.

Партизан је један велики НО-НО за тебе, чика Буљсоне. Еј па још ти и име пишем великим почетним словом. Превелики сам господин, заиста

И крме је за тебе господин опанчару геачки. Ја кад сам навијао за Партизан у првом реду теби је мајка говна из гузице брисала идаље. Ах да, брише те и данас

Нисмо ми исти народ, нити ћемо икад бити. Кад смо ми били иста држава, бошњаку

Fino, mada mozda da je malo bolji kvalitet jer sam ja pomislio da je ovo neki leopard

jok, mora baš ova, a ja i jedan bivši mod znamo zašto baš taj kuca mora