Prijava

Нека бољо. Још мало па ћу ја одговарати на теми модоваоница, осјећам то.

https://vukajlija.com/forum/teme/8840?strana=2#post_1422860
nemoj da brišeš samo ovaj post ako postaneš mod, da vidi masa kako si se jebao u dupence za plusiće.
al si kul i smiješan alal ti kurac.

Нећу брате, није проблем никакав. Али то је само моја прошлост, сада сам бржи јачи и бољи.

Макар не пишем говна са дуплих налога, већ се трудим да серем са оригинала, јбг

Kad te umoduju saznaces ciji je dupli, opusteno cokulicu

Јебига, надам се да је још једна легенда сајта која је упокојила свој налог кад су остале легенде сајта напустиле исти па да и он изгледа куљ, али долази са дуплог и мистериозно сере, то ми баш импонује.

Болесниче Јовић не будите болесни од зависти према нашем српском домаћину Цокули. Обавезно цвијеће да донесете у Вишеград кад се г. Рифраф упише на листу модова.

Lepo je svo ovo uzbudjenje oko rifrafa, ali moram da podsetim na nešto što je rekao ne tako davno
Tako da pažljivo sa tim kome pružate podršku
https://youtu.be/-Jb4sI-sa08

Isplivaće istina na videlo čim se dočepaš pozicije licimuru

Ауторе касхоф, већ сам киван на вас јер форсирате то грчко говно у трци за најбољег европљанина свих времена, а не Луку Дончића, правог Србина.

A što ne jokić, jer ne igra za reprezentaciju jeli?

Болесниче Јовић не будите болесни од зависти према нашем српском домаћину Цокули. Обавезно цвијеће да донесете у Вишеград кад се г. Рифраф упише на листу модова.

a dobro preterao sam, evo priznajem, uneo sam neki kiseli vajb u šaljivu temu, ali trigerovalo me ovo oko bureka jbg, sećam se pošto sam od te starije garde jelte, da je rifraf imao neku definiciju o mački o bureku čija je poenta na kraju da je burek samo sa mesom, to mu je visilo ispod avatara. I sad opet burek, pa jebo vas on više u pičku. ima da mu turim karfiol ako hoću.

burek je samo s mesom.

Бурек је само са месом. Остало су пите.

Бурек је само с месом.

Burek je samo sa mesom.

Четири гласа за, један против, без уздржаних. Усваја се.
БУРЕК ЈЕ САМО СА МЕСОМ

Puna podrška sa moje strane!

ZNAM ZA KOGA ĆU GLASATI NA SLEDEĆIM IZBORIMA!