Prijava

Mnogo serete, ne bi bilo loše da Kurd proda Vuku perspektivnoj luksemburškoj molerskoj firmi, formatira diskove a vas otera na TikTok, gde vam je realno i mesto.

Gospodine Gazda, znam da ste imali velike nade, ali ovaj vaš post neće imati apsolutno nikakvu reakciju od strane članstva ovde, ako ne računamo ovaj moj post. Pišem vam da bih vam objasnio zašto ćete biti kulirani kao vazduh, ne planski, nego zato śto vazduh zaista i jeste. Puno lepih pozdrava.

Vranjanac ne seri, nego idi nekom zapali auto da se smiriš...

Gospodine Gazda

Dragi gazda*

Čiji si dupli brapice, javi mi u pvt ako nemas zle namere pozz.

A ovo za vranje i kola samo cu reci DEC REJSIST, mi sada drzimo dispecerske stanice za kamione po cikagu

Da li je realno da me to pitaš?
Ne znaš, m? Znaš, znaš, samo ne veruješ... :-)))

Dugo te nije bilo druye, nemoj sto zamjeriti, al stvarno ne znam...

Izmešao sam te sa Zapatom, mada on beše latinični Zapata koliko se sećam. :-D
Evo, niste slušali ovo od 2013.
Veselo, samo veselo, The end is near!
https://youtu.be/aSkFygPCTwE

Postujem povratak na sajt, dobri moj, bilo bi jos bolje kad bih znao s kim imam cast, no dobro, vas izbor, pozz

Zna da je dupli, ne zna ciji. Ne poznaje nikog sa sajta ali kada bi znao ko je iza naloga sve bi bilo jasno.

Noob, must be.

Mozda da ga napusis kurcem jer te troluje i ti to znas.

Zna da je dupli, ne zna ciji. Ne poznaje nikog sa sajta ali kada bi znao ko je iza naloga sve bi bilo jasno.

Noob, must be.

:-)))
Ovo ti je do jaja, ovo "ne poznaje nikoga sa sajta". Ja znam svakog ko je iole bio deo ovog sajta i sve što je ovaj sajt nekada bio, kako je bio i zašto je bio. Ja sam ovde onaj koji jesam. A ti si Cara, nekadašnja dežurna sprdnja, koja se za samo 10 godina svojim predanim radom malo opismenila, koliko vidim. :-))) (obožavam ovaj smajli, još uvek)
EDIT:
A, evo moda, on će možda da zna ko sam...

Pozdrav, “gazda”, long time no see:)

Pa znam da je dupli, covek sam napisao.

Meni je ovo jedini dupli nalog koga sam imao, ikad. Ne htedoh da dam nikakav komentar sa mog naloga, "zbogradi" da ne remetim idilu oko mog "lika i dela

Post od pre 10ak godina

lepo čovek napisao da je dupli, doduse, iz posta ne kontam ko je original, ipak, sve to je malo pre mog dolaska na sajt.

'Member old vukajlija? Yeah, yeah I 'member!

'Member kurd, mrmoon, euglena? Ooooh, yeah, I 'member!

'Member dzimi, oooh he was soo cool, yeah I 'member!

loool jao gazda pa ko si posalji pvt ne mozemo ovako

Ja znam svakog ko je iole bio deo ovog sajta i sve što je ovaj sajt nekada bio, kako je bio i zašto je bio. Ja sam ovde onaj koji jesam

Melk advanced