Prijava

sta mislite kako ce se zavrsiti ovo sa postarima

kao i sve dosad.frka,niko ne moze da resi i onda dodje vodja i resi.
"nisam bio ovde,ali sam sada ovde, za svoj narod. problem smo resili. i treba da imaju svi vise plate jer su zasluzili. Za to se i borim,a one onaj djilas peder izdajnik. mi, vi, svi smo snaga srbije, bal bla bla. djilas".

kao i sve ostalo, vucic ce im dati neki minimum da ispadne spasitelj.

da ali su odbili vec taj minimum

nudili su im 20 posto povecanje,ovi nisu hteli.vucic to resava sa 10 posto i nekim imaginarnim parama u nekoj buducnosti.

ne zaboravite da posta ima 15000 zaposlenih i potencijalnih glasova a i teret je

bitno je koliko se drugi judi sa njima budu solidarisali.

maksimum solidarnosti ce biti ako umesto 300 pluseva na n1 na neku vest protiv vucica bude 520 pluseva.
ovde smo u varijanti hopes and prayers

Kurac moj će da se solidarušu.
"Šta oni moj kurac traže 50k a ja radim ta 35k, šta oni samo raznose pakete pisma, šetaju se, lepota! A ja lečim ljude/učim decu/motam kablove ovde, gde je mojih 50k?!"

ili
neka ih sve otpuste.ako nece oni da rade,ima ko hoce

ne bih komentarisao jer ne znam pozadinu, ali jedno znam, nema tog navijaca musavice koji ce iskazati bilo kakvu podrsku bilo kojoj nezadovoljnoj grupaciji u Srbiji trenutno jer aleksandar vucic-zvezda-pink-ceca-informer

leci se jebeni bolesniku leci se vise

Mister_NO
Kurac moj će da se solidarušu.
"Šta oni moj kurac traže 50k a ja radim ta 35k, šta oni samo raznose pakete pisma, šetaju se, lepota! A ja lečim ljude/učim decu/motam kablove ovde, gde je mojih 50k?!"

ovo i ja kontam da ce biti

maksimum solidarnosti ce biti ako umesto 300 pluseva na n1 na neku vest protiv vucica bude 520 pluseva.
ovde smo u varijanti hopes and prayers

Kurac moj će da se solidarušu.
"Šta oni moj kurac traže 50k a ja radim ta 35k, šta oni samo raznose pakete pisma, šetaju se, lepota! A ja lečim ljude/učim decu/motam kablove ovde, gde je mojih 50k?!"

Skroz realna spika. Opasno počeo da boli ljude kurac za dešavanja u zemlji samo mi nije jasno zašto. Solidarnost nula.

Nekad je bila priča Sloba vs. žuti, pa se ljudi užive "on bar nije ništa prodao, ovi bar nisu ratovali" i ta neka priča, a danas imaš tone i tone afera, mim garnituru na vlasti ali ljude zabole da dižu glas. E sad da li je to zato što smo govna kao narod ili zbog nekih drugih razloga jebem li ga...

zato sto ti je mnogo dostupnija vest i toliko smo bombardovani sranjima koja se desavaju da ljudi ne vide izlaz, to je bar moja teorija
nemaju vise osetljivost jer citaju smeca s informera senzacionalisticka da pravi problemi ne mogu vise da ih dotaknu jer im se servira svaki dan kako je djilas ukrao 300 500 900 miliona milijardu i po evra milojko jebao maloletnicu itd

naravno ima i drugih stvari tipa nepoverenje u bilo koga od politicara jer su usrali dosta toga posle 5. okt

naravno ima i drugih stvari tipa nepoverenje u bilo koga od politicara jer su usrali dosta toga posle 5. okt

Okej, verujem da je ovo glavno jer su svi očekivali da će sve da bude vau nakon toga.
Aj da prođe i ova propaganda sa Đilasom, kao on je tajkun koji je zaradio tolike milone dok je bio vlast sram ga bilo. Ali šta je bre sa zdravim razumom? Krušik - direktna krađa države, Jovanjica - lol jebeni, plagijat bez ostavke... Za sve imaju dokazi, sve je bre udar na mozak, a narod boli kurac. Đilas lopov zadnjih sedam godina bez tužbe bez dokaza - jeste sigurno reko Vučić.

Na sve to ga gledam kod Bećkovićke kako priča kako mu Putin mahao kad ga ispraćao. Ej bre.

treba nam revolucija razlicita od petog oktobra
https://i.gyazo.com/ef4b71c480379467cf4a97de451e2d60.png
ove 2 smrti da se mnogo vise povecaju