Prijava

Kvota na Trampa po kladionicama tipa 5.5, na Bajdena 1.1

jedina nada je još da korona napravi dovoljnu količinu haosa i očaja pa da ljudima sve ostalo bude svejedno. dobra stvar je sto ove godine ne mogu nikud na more, odmah raste nervoza haha

у ком свету ми живимо кад јебени бајден дементни педо болесник крвник из клинтон картела као прети овоме. ал то је тај сентимент двехиљадитих година да је овима као испод части да гласају за бигота трампа ал није за овог отелотворења елитистичког светског зла.

иначе у болницама у бг нема више ни једно место. за 10ак дана биће ја не знам...

а диви грците ко добар дан коктелизација, уиграни дивљају по улицама овако већ деценију фазон.

https://twitter.com/YourAnonDiv/status/1281408540838682627?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1281408540838682627%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.b92.net%2Finfo%2Fvesti%2Findex.php%3Fyyyy%3D2020mm%3D07dd%3D10nav_category%3D78nav_id%3D1705274

види се све анархисти углавном. и ето и они тамо дивљају дуго већ и шта су урадили на крају довели оне хипи капиталисте сиризу и ципирипија зализаног да се као одупру финансијској тиранији немачке. одржали најсмешнији референдум у историји модерне демократије, победио ОХИ и ништааа, само шатро комунистичка власт искулирала резултате и опет узела паре од немаца.

иначе у болницама у бг нема више ни једно место. за 10ак дана биће ја не знам...

ovo mi nije najjasnije. da nije korona, nego recimo grip jel bi ti ljudi bili u bolnici ili na kucnom lecenju?

не знам. колко капирам грип је мање ваљда и заразан шта знам буквално никад нисам имао грип.

мсм јасно је да се не хоспитализује сваки случај грипа ни близу а овде је сад паника нова прича па се гледа да колко може се набије у болницу.

ovde na vrhuncu epidemije nije bilo ako osetite simptome odmah u red pred bolnicu, nego dokle god temperatura ne predje tipa 38 ili tako nesto, i ne krene tvrd kasalj, uputstvo bilo da sedis kuci i da ne izlazis napolje dok se totalno ne poboljsa stanje, ili ako se pogorsa, odma u bolnicu

па јасно, мсм ни овде не примају 37,5 темп. што говори да врв има баш доста случајева који завређују хоспитализацију.

Albanska strana je izašla sa zahtevima koji su: očuvanje teriorijalnog integritita i Ustava Ksoova, trajno uzajamno priznanje, članstvo Prištine u UN i da druge zemlje priznaju Kosovo, a onda će da se bave žrtvama. Ja sam rekao da je sve to besmisleno, da sam spreman da razgovaramo i pravimo male korake

слушај ове сељачине терористичке, слуге свих господара, ДА СЕ УЗАЈАМНО ПРИЗНАМО аххахаха а брате мсм чему и ови преговори и курци, макс што се може постићи су неке козметичке промене. и УН како да не

cini se da srbija sad prolazi kroz ono sto je svajcarska ovde pre par meseci. otprilike su slicne velicine zemlje, tako da to je to.

jebo te Švajcarska, šta porediš bajjaču državu na svetu sa ovim kurcem

izvini zaboravio sam da su ovde svi grobari

vidis da je ovde na svom mestu, u drugoj ligi, ne osvaja prvenstva. sta ti je jaka zemlja.

Hahahah koliko je ova grčka policija opuštena i utrenirana, bacaju koktele na njih oni lagano napreduju
zamisli da baciš na ove naše, pristupili bi opoziciji koliko za 3 sekunde

nasi vole da se malo isprazne na ovima sto leze, ili sede po klupicama i tako to, sto ocigleno nece da uzvracaju :)

Da bi uspeo protes, mora politicka struktura da vodi koja ce imati opet svoje batinase i huligane ko velja ilic sto je doveo grmalje na peti otkobar

to bi onda morali grobari, jer cigani rade za vlast (janjičari, ultrakop itd)

svaka navijacka grupa je mafijaski sindikat za sebe i radi za aktuelnu vlast.

osim grobara, naravno