Prijava

dajte to za menjanje krvi original
da se ne zaboravi

Не знам да ли смем, Гладни рекао да ће нам се крви напити ако наставимо са подјебавањем

Додик мијења крв свака два мјесеца па се ви смијте само. У праву је све био онај момак. Ал тако то иде, прво те исмијавају, онда те саслашају и онда се сложе с тобом.

Ево

Glavni | Правда за Давида
Dodik je lopurda koja ima bogatstvo između 8,3 i 8,6 milijardi maraka. Menja krv svaka dva meseca, pokupio neke fore od Emila Vlajkija i Ari Livnea. Inače, za njega glasaju mahom ljudi koji imaju jednocifren broj zubi u glavi. Pošto takvih imamo kamaru, tako će nam i biti. Inače, govedo je proteralo više Srba iz Bosne, nego Turci i Austrougari zajedno.

Пази Додик је тежак преко четири милијарде евра, човек је шеик јебени мјахахах

Додик тежи и од Трампа бхахахахх боле га курци

Dodik > Elizabet Betori

Ja sam čak i avatar promijenio da skrenem pažnju na ovaj vrlo realan i ozbiljan problem

Nisam primjetio ovo za 8 milijardi maraka. Glavni, pretjerao si sad. Otprilike bi mu trebalo 80 godina da krade po 100 miliona da to dostigne. Pogledaj budzet RS-a pa shvati jel realno to.

RS-a

Па зар смо толики трн у оку, пријатељу?

Плиду, па то је фора. Босанци лажирали податке да би се хвалили како имају најбогатијег политичара у региону. "Ма чуј болан унас Додо опљачкао 7 милијарди евра, хњо хњо јес луд јебо га бабо а јес нас опро махер"

I nakon priča o Dodikovim milijardama (što bi ga smjestilo u top 200 najbogatijih ljudi na planeti menščini) i redovnom mijenjanju krvi (na svaka dva mjeseca), dođe i izjavi ovo

ne pričam budalaštine nego stvari koje poznajem

Ne poznajem lika inače, ali stvarno djeluje kao ozbiljan konj.

Додик купио једно хавајско острво

Па нисте ваљда глупи као овај Мачак да повјерујете да је неко тај податак, некад, било гдје, изнио без намјере да зајебава. Каквих 7 милијарди еура па није Српска земља чланица Г-7. Све вас Главни тролује овим булажњењем а што је најгоре нико да сконта да лик није озбиљно мислио буквално ништа што је ту написано.

Мујо, клупко се одмотава око Гладног, изгледа да је реч о политичару.. а то је горе и од ћерке курве и сина пандура

hahah pa vi ozbiljno pojma nemate

Шта је проблем, опљачкао вам је 15 милијарди евра, попио пет хиљада цистерни крви ваше деце, а ви га гласате већ 20 година узастопно, па како да вас не јебе, и ја бих вас јебао

možda si ovo i delimično u pravu s tim da si iskarikirao brojeve

Додик купио пола литра крви белгијског принца да оплемени свој говеђи педигре, рекао му Гладни да ТО МОЖЕ