Prijava

I sa njim duša vukajlije..

Све свијеће свијета..
Нек' се Армину упале..
https://m.youtube.com/watch?v=fOK69nUSiJQ

Оће ли неко коначно да реагује и уклони са Вукајлије овај тумор звани Мачак у чизмама. Предлажем радикално обрачунавање са овом издркотином србијанском

Teatralni Bombijev odlazak nakon što mu je Vuzi uvredio suprugu, i nakon što je krenuo da psuje sve žensko svima redom, kao i Stevčov umod-razmod i odlazak sa sajta koji su se desili za manje od mesec dana. Ne bi ni trebali da budu na ovom spisku. Isto važi i za Lukčevu "izjavu" kao i za ovo pod 4. i pod 5. što ne znam ni o čemu se radi to jest iskreno u 4. sam i upućen malo.

1. Preimenovati u "POVRATAK LEGENDARNOG I NEUSTRAŠIVOG LORDA PISANJA NA SAJT"

2. Afera skripta je trajala isto jedno mesec dana, ako i toliko, ali je imala uticaja na nekolicinu autora.

Стевчов трансфер са Вукајлија шаљивог сајта, на исповести.цом сајт реалних исповијести, тамо је сад админ.

Стевча сте отјерали зликовци. Ја никога не ћерам са сајта без да је 90% људи сагласно а ви овако. Па срам вас било, Стевчо људина био.

Слажем се, али је зато цео сајт био подељен на две сукобљене фракције, Јакобинце, који су били против скрипте, и Фејантинце, који су скрипту подржавали. Тако да се ја са толико охолости и песничке слободе, не бих понео у речима описујући скрипту, o tempora, o mores!

био је један тип који је подржавао скрипту са 100 налога, надам се да се то не рачуна као пола сајтоа.

Teatralni Bombijev odlazak nakon što mu je Vuzi uvredio suprugu, i nakon što je krenuo da psuje sve žensko svima redom

Kratko je to trajalo da bi ostavilo trag, brzo su ga banovali

На овако тихом и не баш живот сајту, један глас се јако чује због празнине и ехоа.

Наравно да не Вузи, мислио сам на образовану буржоазију попут Запате, Гамбија и других, који су скрипту подржавали, и стоку ситног зуба која се борила против скрипте. Ја сам дао свој допринос са барем хиљаду минуса

ааа па добрано ондак, нисам знао да су подржавали ипак.

Па наравно, рекох већ, образована буржоазија у светој мисији протеривања барбара попут тебе.
Скрипта пуца, а топ риче
Минус мииирише
youtube.com/watch?v=bMN4OOoFnr0

хаха да ево отерани смо

Глупане, Робеспјеру смо одсекли главу на гиљотини, да ли стварно мислиш да сте ви победили

Мислим, одрасти :-)

Имам компромитујућу фотографију тебе и Расног како заједно глођете иструлео пањ на обали Тисе, а ти настави да се зајебаваш

Мој повратак на сајт после 7 година

Виалпандо променио надимак, и то исто

Sevastokrator_95
Мој повратак на сајт после 7 година

najnebitniji dogadjaj sig

Highlight Vukajlije 2019: rasprava između Plidua i Bolje u komentarima i na četu kako koji od njih briše dupe nakon velike nužde

Mislim da je 90% nas napravilo profile na ovom sajtu u nadi da ćemo jednog dana prisustvovati ovakvom veličanstvenom trenutku, i evo smo ga dočekali