Prijava

ma lepa, al ima neku harizmu sva je neka mila kontam da zaludjuje muskarce da ne znaju de udaraju i da je svesna toga

usla u 7. deceniju jbt

хахах трактористо зашто не ставиш мачвана на аватар то је ваш облик главе

Lice i guzovi mrtva trka.

то је већ ствар укуса - неко вози мотор неко вози трактор

- Najednom Olja mi prebaci ruku preko ramena i reče: "Ovaj Zlatko Vujović je opasan fudbaler."

Lolo, znači karala se sa Zlatkom pre govnara.

Она два педера из Елитних Одреда, онај што трпа Николију (наводно, у пракси капирам да се само трпа у буљу) и онај други. Јесте да Елитни Одреди не постоје одавно, и да се ове две сподобе фала богу не појављују, али су ми опет међу најиритантнијим појавама у историји СрБског народа, морао сам их споменути овде, не памтим кад сам имао толику жељу да поломим пичку некоме с ким нисам ни реч проговорио у животу.

Relja mi je komšija, ok je tip, i ja sam mislio da je moron al nie

Dok Nikolija pa ona ne hoda, ona lebdi nošena svojom umišljenošću

Зар отај Реља не живи с оне стране Дрине?

samo ime Relja budi nekakav poriv za prebijanjem

onaj voditelj grand šoua, zaboravio sam ime znate svi na koga mislim

поправили сте ми дан овим за Балашевића, тип је толико ђубре да је заслужио да му жена буде ноторна нимфоманка, а капирам да је то једна од најгорих казни која може неког да снађе

иначе, Оливера стварно лијепо изгледа, можда у неким средњим годинама и љепша но у младости, али мислим да је Балаш оним својим пјесмицама могао и бољу пичку постигне врв

Onaj, Joca se valjda zove, isto zvezde granda.

Zdravko Colic. Peva pesmu: “ne verujem jaaa u kipoveee” hahaha pa majmune sta ima da ne verujes u kipove izadjes na trg vidis kip, pipnes ga itd glupost jako velika sigurno najgluplja muzika ikada barabar sa bajaginim tekstovima

Она два педера из Елитних Одреда, онај што трпа Николију (наводно, у пракси капирам да се само трпа у буљу) и онај други. Јесте да Елитни Одреди не постоје одавно, и да се ове две сподобе фала богу не појављују, али су ми опет међу најиритантнијим појавама у историји СрБског народа, морао сам их споменути овде, не памтим кад сам имао толику жељу да поломим пичку некоме с ким нисам ни реч проговорио у животу.

Alo brt Vladimir Matović je GOSPODIN, nemoj da si nemač pojma takav.

https://i.imgur.com/rfEvG2g.jpg

hahaha kakva crna lepota, ali bukvalno ne postoji aseksualnija i vise ereksn kiler osoba na ovoj planeti (mozda sandra bulok)

Generalno sve osobe sa resting bitch faceom

Alo brt Vladimir Matović je GOSPODIN, nemoj da si nemač pojma takav.

Капирам да се јебеш у дупе.