Maestrovi tigrovi

  1. Bilo kako bilo, Maestro se ne bi na ovo odvažio bez kuma stoga mu treba biti zahvalan

  2. Dajte link da se sabujem i ja

  3. Potpuno jedna nonsense prica, dakle ti saopstavas u klipu i ne znas ni sam sta ces raditi na jutjubu. Vecu harizmu ima mudjin cale od vas i kale gospodar vremena. Poklonio sam ti ovih 8 pregleda izvolte. Go kurac sve u svemu.

  4. Nema razloga da budeš toliko grub i maliciozan. Ideja je dobra, hladna i nesujetna glava, podrška od strane velikog kolektiva i svakako je put do zvezda olakšan.

  5. https://youtu.be/3Ya7tehaPzw

    Sad mi salje kumara na fejsbuk nase rane pokusaje jutjubovanja iz 2016.

    Okacice on ceo snimak u HD-u veceras pa cu vam okaciti ovde da vidite da nije on toliko los kao sto pricate

  6. Maestro, nema sad smisla feljton Rani radovi. To možda kad oformiš svoju kritičnu masu i nekoliko hiljada zagriženih pratilaca, dok je u ovoj fazi prilično nepotrebno i štaviše kontraproduktivno. Možda nakon nekog vremena da ovo okačiš kao motivacioni video, u smislu "I mi smo nekada bili nubine, a pazite nas sad!"

    Sada je najbitnije da kvalitet izbačenog sadržaja bude na što višem nivou, da već prvi koraci pokazuju značajnu serioznost i posvećenost, i siguran sam da će to doprineti što boljoj inicijalnoj recepciji.

  7. moras vise da koketiras sa kamerom

  8. HAHAHAHAHAHhahaha brate hahaha

  9. Reci mi jednu stvar: LESTER. Jel moze tako da pocne?

  10. Radjard neopisivo fali ovde. On je X Factor koji može da donese prevagu.

  11. Zbog ugovora sa Juventusom nije on to mogao da iznosi u javnost

    (Pogba sig)

  12. Maestro ako budete radili ovaj koncept tj ako ne ubiješ kuma da se osamostališ moraš ga pitati MORAŠ: Kad si upoznao Arkana?

  13. I da, mislim da bi već sad trebalo da kreiraš nalog Patrolla na YT i da na njega kačiš klipove. Možda i da uradiš re-upload prvog miksa. Jer kad dobiješ štiklu mnogo je bolje na sam naziv brenda nego li na tvoje ime i prezime, nekako izgleda previše pohlepno i egocentrično.

    A nisam pristalica da apriori daješ teme za vožnju, nevezano ko je gost. Mora serijal da ima tu notu spontanosti koja će privlačiti različite profile gledalaca. Jer ako u startu odrediš temu, gubiš dosta tog spontanog potencijala. Možete da se pre vožnje dogovorite na šta ćete da se fokusirate, pa onda možete da odradite bifurkaciju ili da u imenovanju klipa i postprodukciji prilagodite sadržaj klipa toj temi.

  14. A i ja sam nedosledan, predlažem da udaljiš kuma iz projekta a sve vreme se obraćam drugom licu množine.

  15. Prove ne znam jel kapiras ja ovo kacim vama bukvalno, vama petorici sa vukajlije da vidite iz sprdnje, nije ovo nikakva premijera ne lozi se

  16. Maestro, ja trenutno u privatnom životu ištem pozitivnu karmu, tako da mislim da trenutno nemaš većeg saveznika od mene.

  17. Pa da ali ja okacim neke stare bzvz klipove da pogledamo zajedno iz sprdnje a ti kazes “nema potrebe za tim maestro”. Sto si takav jbt.

  18. Jako sam ozbiljno shvatio Patrollu i zato gledam da sad budemo što konkretniji. Kači šta hoćeš, nije problem, učimo na greškama svi mi.

  19. brt bar danas ima na bacanje tih self deklamed selebritija, samo treba da se iscimas do bg ili gde vec...tipa nazoves zokija sumadinca objasnis sta radis, odes po njega stavis ga u kola i TROLLAS ga....Kaleta i tako te nesrecne jadnike pocnes od njih....posle nekog vremena aca ilic i ostali govnari dodju na red

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.