Maestrovi tigrovi

  1. Наравно да оћемо лепи, чекамо те у 9 на интернетима. Линк стави овдје

  2. И шта сам оно још мислио... Не могу се сјетим..

  3. Е да, МРШ СА САЈТА МАЧЧЕ!! НЕ ВРАЋАЈ СЕ ВИШЕ

  4. Ај што си ерцов, него си још и хистерични клинац. Ко те овде држи нек ми се напасе муда

  5. legendane Valsinarbove poeme Tvoja majka drka svinjama.

    linkujte me pliz

  6. pratimo temu, čekamo linke, kokice i pivo spremite sami

  7. Inace to nije Valsinarbova umotvorina nego je prevedeno sa engleskog, ukradeno sa redita. I retardirano je, necu to procitati na glas nikad.

  8. Maestro brate, oni prvi klipovi su ti go kurac. Eto iskreno.

    Ti si kao neka klinka u taksiju koja se napila, kresnula sa dvojicom, pa je u 5h ujutru tresnula realnost u lice. Onaj tvoj pajtos je nabeđeni taksista koji zna sve od nuklearne fizike do toga da Andrej Vučić ima tri jaja.

    Napravi sledeći put nešto zanimljivo i da drži pažnju ili bataljuj.

  9. Немој бре да грдиш Мајстра толико Ћилмо. Дечко је тек почео, не можеш очекивати да одма буде Пјудипај

  10. Ovo je konstruktivna krikita.

  11. Ovo do sad snimano je bezveze onako, cisto za sebe da imam i za vas. Dokaz da se ne sprdam i da vidimo zajedno kako delujem na kameri. Nije cak ni kontenta nekog bilo pa da ocenis jel zanimljivo ili nije. Uopste ovo nije premijera niti bilo sta. Kad bude prvi pravi klip snimljen onda cemo pricati. Veceras live od 21h. Stay tuned.

  12. jel opet mosa ili prava premijera?
    lozis nas tu ko mlade majmune danima vec...

  13. Pa naravno da lajv nije premijera. To je samo druzenje s vama i odgovaranje na vasa pitanja u realnom vremenu.

  14. bukvalno bi prije paninaro nagovorio Ivanu Zigon da joj lize cmar nego sto cemo mi Maestra da snimi klip

  15. Ma to su pripreme ozbiljne pa nece da izbaci klip a da nam se ne svidi

  16. Помени ме у стриму Мајстро, не заборави колико су ти моје конструктивне критике помогле

  17. deje strim kaje strim

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.